Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie. 26 grudnia wracam do UK i wiem, że trzeba mieć test. Czy szybki antygenowy wystarczy? Z tego co rozumiem to tak. I jako, że mieszkam na zadupiu w Polsce, mogę sobie zamówić test do domu? Np. https://imicare.pl/produkt/szybki-test-antygenowy-sars-cov-2-z-dostawa-do-domu/
I nie kapuję jak to działa. Znaczy robię ten test, pokazuje mi się wynik i co dalej z tym. Jest napisane, że 'zaświadczenie o negatywnym wyniku testu w języku angielskim dla podróżujących za granicę- wynik testu widoczny w UCC' ale skąd oni wiedzą jaki wynik? Trzeba zdjęcie wysłać? I poleca ktoś jakąś inną firmę z tymi testami do domu?

#uk #podroze #koronawirus
  • 4
@tamtengosc29: fit to fly z domu działają tak, że robisz ich zdjęcie i wysyłasz, a oni odsyłają Ci zaświadczenie. Do UK to wystarcza, do US na przykład (dla ciekawostki) trzeba mieć robiony osobiście lub w domu z sesją wideo gdzie ktoś widzi jak robisz sobie test.
Jak w wakacje robiłem testy na powrót do UK to kupiłem je sobie w UK i tak właśnie robiłem w Polsce - przez stronkę