Wpis z mikrobloga

Zamierzam przeniesc mnie i mojego ojca z analogow na epapierosy. Nie interesuja mnie chmury nawet wskazane mniejsze zeby mozna bylo dymic w biurze i ogolnie w pomieszczeniach, "smak" tez raczej mniej istotny bedzie palona chamska tytoniowka a nie jakies marakuje #!$%@? muje chodzi glownie o zdrowsza alternatywe do palenia paczki+ dziennie analogow z tego co wiem to mtl bardziej odzwierciedla papierosa natomiast ojciec kiedys namietnie palil tez fajke, taka prawdziwa upychana tytoniem a ja szisze wiec wydaje mi sie, ze bardziej zaciagamy sie w stylu dtl najlepiej zeby sprzet byl zdolny do obydwu tych opcji. krecenie grzalek mieszanie chemii i cala ta zabawa w rozbudowywanie modow nie wchodzi w gre nie ma na to czasu ani checi ma to po prostu dzialac. plan jest taki zeby zaczac od 12>6>3>0 jezeli chodzi o nikotyne a w perspektywie czasu rzucic to dziadostwo w cholere ewentualnie zostac na zerowce jezeli nie bedzie dalo sie pozbyc ruchu palacza, co bedzie ciezkie kiedy ktos to robil przez 40 lat czy jak ja 15.

z mojego researchu wynika, ze smok to gowno, drag cieknie/wylacza sie, ale duzo znawcow na tagu poleca produkty od aspire.

Aspire Zero.G Kit
Aspire Tigon Starter KIT

liquid bedzie kupowany w hurtownii, w ktorej kupuje sie wszystko osobno i wlewa samemu w domu do buteleczki wychodzi okolo 25zl/60ml, niestety nie maja tam za duzego wyboru sprzetu, bazuja na liquidach grzalkach i wymianie waty drucikow i naprawie e petow, jakies tam smoki maja ale nie chce dostac raka i bana na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gdzie zamowic te konkretne modele aspire, znowu z researchu z tagu znalazlem: cigabuy tam ich nie ma, polskie strony tez raczej out of stock no i ceny chyba mocno zawyzone, na aliexpress tez nie moglem znalesc tego aspire.

Ktos w temacie moze sie wypowiedziec czy dobrze kombinuje i bedziemy troche zdrowsi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziekuje za czas i pozdrawiam

#epapierosy
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ripes333: VCP ma dystrybucję aspire.
Są w każdym większym mieście. Jak nie masz jak kupić to poproś kogoś niech kupi i Ci wyśle.
Na Ali aspire ma swój oficjalny sklep.
Cena.... Cóż, jak brałem pierwszego zero to bolała mnie dupa że prawie 400 za fajka. Po miesiącu zaś kupiłem drugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ripes333: z 3 nie dasz rady zejść na zero bez efektów odstawiennych. Jak chcesz schodzić to niestety w którymś momencie musisz zacząć mieszać, żeby być w stanie zmniejszać dawkę nikotyny. Najlepiej zejść 3-1,5-0,75-0,5 i wtedy jest sens rzucać