Wpis z mikrobloga

@darek-jg: @mentari: alarm w domu jest, w blaszaku nie.
Mam 2 kamerki z PIR ale są na sim GSM i panel solarny - one się sprawdzają ideolo - dostaję powiadomienie zaraz po wykryciu ruchu - 5 min i jestem na miejscu. Rzecz w tym, że olałem blaszak i nie monitorowałem go. Lepsze fanty są w budynku i to na tym się skupiłem.

Teraz z uwagi na kradzież chcę zrobić docelowy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KONONOWlCZ: przejrzyj ofertę Reolink. W firmie korzystamy do doglądania inwestycji w szczerym polu. Sprawdź na stronie aw handel z Poznania. Mają dobre ceny, duży wybór i spoko obsługę
@Nadaske: właśnie mam reolink go. Tylko, że to są kamerki GSM + panel solarny.

Ja potrzebuję coś na POE i sieć lan, aby miało czujnik PIR jak te reolink go. Problem w tym, że te wszystkie kamerki POE nie mają PIR tylko detekcję ruchu na podstawie analizy obrazu - a to jest jakieś nieporozumienie (wiem bo korzystam w innym miejscu z hikvision z detekcja ruchu i jest lipa)
@KONONOWlCZ: mojego ojca podczas budowy 20 lat emu okradali 2 razy. Raz ukradli kozę i jakieś narzędzia, Ojciec się wkurzył i na budowie nie zostawiał praktycznie nic. Drugi raz jak się włamali to lewarowali podłogę żeby sprawdzić czy chociaż tam nie ma skarbów. Koniec końców wyrwali 20cm rurki miedzianej, która wystawała ze ściany XD