Wpis z mikrobloga

Przeszedłem dark soulsy ale generalnie moja postać przeważnie walczyła z tarczą. Planuje ponownie ograć dwójkę, tylko nie mam pewności czym sobie zagrać. Myślałem nad magiem bo nigdy nim nie grałem, ale to może dlatego że nie lubię grać magami w grach. Zawsze to był rycerz albo wojownik.
Nie chcę przechodzić drugi raz gry w ten sam sposób. Może mi ktoś coś zaproponować?

#darksouls
  • 9
Przeszedłem dark soulsy ale generalnie moja postać przeważnie walczyła z tarczą. Planuje ponownie ograć dwójkę


@Emerszz: tzn przeszedles wszystkie 3 dark soulsy i akurat 2 chcesz powtarzac? dwojka Ci sie najbardziej spodobala czy cos? Pytam czysto z ciekawosci bo wiekszosc fanow dzieli sie na 2 obozy - ds2 najlepsze w serii, ds2 najgorsze w serii :P

Nie chcę przechodzić drugi raz gry w ten sam sposób


@Emerszz: ciezki kloc z
@3mortis: jedynkę przeszedłem na klawiaturze, całą... Później zagrałem w dwójkę no i sterowanie całkiem inne niż w jedynce z tego co pamiętam także zakupiłem w końcu pada i od ds2 polubiłem na nim grać.
Generalnie ds2 nie ma aż tak przygnębiającego klimatu, jest taka bardziej przygodowa jakkolwiek to znaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Magiem podobno to gra na łatwym (nie za bardzo mi się też chce tego
Magiem podobno to gra na łatwym (nie za bardzo mi się też chce tego uczyć, bo jednak trzeba statystyki lepiej dobrać), z tarczą też nie jest za ciężko.


@Emerszz: co do statystyk no to bardzo podobnie do sily czy winki, pakujesz w intke, troche w dostrojenie co przy okazji w ds2 polepszy uniki, reszta w hp i moze udzwig i pare pkt w sile zeby nie kaleczyc sie w jakis najlzejszych
@3mortis: po przeczytaniu dwa razy tego co napisałeś to mag odpada, bo ds2 z dodatkami przeszedłem raz, z resztą jak wszystkie. Jedynie demon soulsow nie ukończyłem w całości bo zabrałem się za nie jako ostatnie ze względu na to że były tylko na PS3, myślę że jak wyjdą na pc albo kupię ps5 to wrócę. (Ale byłem w 70%-80% gry)

Przekonałeś mnie do broni pod zręczność, bo nie chce powtarzać gry
więc przypomnę sobie 'historię" od nowa


@Emerszz: a to od tego sa filmy vaati na yt :P

Ja bym Ci po prostu poradzil zeby sie bardziej bawic niz cisnac jakies buildy z internetu itp

idz sobie w zwinnosc, podnoszone bronie sprawdzaj pod kątem skalowania ze zwinnoscia, mozesz sie pobawic w bron + tarcza i 2x bron albo po prostu bron oburacz w zaleznosci od sytuacji itp pakuj w zwinke, adaptability dla
@3mortis: no w sumie racja, to idę pod zręczność( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki za wskazówki. Że chciało Ci się tyle pisać ale rozumiem jak to jest jak coś znasz i lubisz to możesz pisać i pisać. To jest fajne:)
Kawka zrobiona, i odpalenie nowej gry zaraz będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Magiem podobno to gra na łatwym


@Emerszz: taa, ale jesli zaczynasz od zera to warunek nr 1 musisz wiedzieć gdzie zdobyć boostujące itemki i chesz je mieć jak najszybciej, a warunek nr 2 to wiedzieć jakie staty rozwijać pod konkretną magię, przede wszystkim chcesz usprawnić skilla rzucania czarów, ale i tak będziesz potrzebować jakiejś broni na krótki dystans, mag normalnie zaczyna ze sztyletem, a z tym daleko nie zajdziesz ¯\_(ツ)_/¯ osobiście