Wpis z mikrobloga

Nawet elon musk był simpem i betabankomatem w walce o cipe. Trafiłem na kanał ,,Musk Zone'' skoncentrowany na nim i był odcinek o jego ,dating life'' i tam mówione było, że jego pierwsza poważna miłość spotkana na studiach na campusie go odrzuciła, ale ten nie poddał się tylko orbitował wokół niej X czasu nawet po studniach i......... co miesiąc wysyłał jej kwiaty do jej miasta bo sam przeprowadził się i mieszkał w innym oraz DAŁ JEJ FULL DOSTĘP DO SWOJEJ KARTY KREDYTOWEJ, ABY MOGŁA KUPIC TYLE KSIĄŻEK ILE CHCE XDDDDD bo ona miała zainteresowania typu literatura. Simpowanie się opłaciło bo w końcu zeszli się razem, ale magicznie dopiero wtedy jak musk stworzył swój pierwszy start up i został milionerem.

#przegryw #blackpill #p0lka #musk #elonmusk
c.....w - Nawet elon musk był simpem i betabankomatem w walce o cipe. Trafiłem na kan...

źródło: comment_1639304437ZcAuKddfUU1FmFrcqWhxXi.jpg

Pobierz
  • 32
@DoudouPetit: Drugi argument za mną nie przemawia. Wielu wynalazców w przeszłości miało tysiące patentów na totalnie bezużytecznie niedziałające badziewia, ale przeszli do historii bo ich 1 czy 2 wynalazki okazały się rewolucyjne. Pomiędzy geniuszem, a głupotą jest cienka granica i nie wszystko będzie Ci wychodzić. Przecież Elon nie jest jakimś bogiem, że wszystko czego się dotknie ma zamieniać w złoto.

@77023: Elon podobno zrobił sobie jeszcze implant szczęki, a Bezos
c.....w - @DoudouPetit: Drugi argument za mną nie przemawia. Wielu wynalazców w przes...

źródło: comment_1639305754HrQSB9fOygGX0HX3be3o7A.jpg

Pobierz
@DoudouPetit: W wywiadach mówi, że 80 % czasu spędza z inżynierami w Spacex i Tesli pracując nad usprawnianiem ,,produktów'' w postaci tych rakietek czy samolotów. Kij go tam wie. Nie zapędzałbym się tak daleko i nie brałbym na wiarę artykułów ,,demaskujących'' muska jako jakiegoś oszusta, ale też nie zapisywałbym się do obozu jego fanbojów robiących z niego najmądrzejszego gościa na świecie.
“THE GUY IS A MASTER OF SELLING THINGS THAT MAY NEVER WORK.”


@DoudouPetit: widziałem sporo krytyki Muska, ale większość to kalka krytyki sprzed reużywalnych rakiet - nie da się, nie zrobi i koniec. I normalnie to by była całkowita prawda, tylko że Musk jednak to zrobił. Z poślizgami i potknięciami ale dostarczył to co chciał.

Więc imo trochę to utrudnia taką krytykę jego przyszłych ambicji, mimo wszystko gość jednak coś robi