Wpis z mikrobloga

@Alchemik88: szacun, że Twoje dziecko jest w stanie wysiedzieć na bajce. My nie oglądamy TV, jak jest młody z nami (2 latka), w weekend czasem coś włączymy, ale młody popatrzy chwilę i odchodzi.

Ostatnio włączyłam Shreka, młody się uruchomił kilka razy jak zobaczył osła. A ja się pośmiałam z całości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Puffin Rock na Netflixie. Cudowna, spokojna bajka. Nie ma głośnych dźwięków, chaosu itp. Za to są piękne animacje i wesołe przygody maskonura Uny i jej przyjaciół. Jest walor edukacyjny i relacje społeczne, w tym z rodzicami, rodzeństwem, przyjaciółmi. Ja uwielbiam, mój synek też
@Alchemik88: Swego czasu puszczałam młodemu kanał cebeebies Polska, chyba jeszcze na ipli to jest dostępne. Walor edukacyjny, bajki też takie spokojne. Niestety jest bardzo powtarzalny. Kilka razy dziennie lecą powtórki. Polecam też Max i Ruby. Strasznie wk....ąca postać głównej bohaterki, ale ogólnie też spokojna bajka. Młody bardzo lubił. Można chyba na yt obejrzeć i na Netflixie widziałam ostatnio że była