Wpis z mikrobloga

Propaganda - paląc papierosy, spożywając alkohol i narkotyki zostaniesz MENELEM i ŚMIECIEM

Rzeczywistość - ludzie palący papierosy, spożywający alkohol i narkotyki mają życie społeczne, potrafią nawiązywać kontakty co przekłada się na udane życie uczuciowe i zawodowe. Poza skrajnymi przykładami uzależnionych do cna 99% z nich ma szczęśliwe życie.

#przegryw #takaprawda
  • 12
  • Odpowiedz
  • 5
@LajfIsBjutiful Coś w tym jest, zawsze byłam dziwakiem, który nie pije, nie pali i źle się czuje na imprezach. A ludzie głównie tak się poznawali i dalej na studiach jest niestety to samo... Wszyscy tylko "chodźcie na piwo".
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: prawda, mi się wydaje właśnie, że to jest problem "dobrych, miłych chłopaków" z zakolami itd. Bo tacy analizują i stwierdzają, że alkohol, papierosy są szkodliwe i przez to z tego rezygnują, zostają wyizolowani, a ci mniej inteligenti piją, palą i przez to ruchają swoje koleżanki, bo mają mase znajomych i okazji, ciągle są zapraszanji itd.

Oczywiście mówię o osobach, które są conajmniej 5/10 z wyglądu i z jakiegoś powodu rezygnują
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: coś w tym jest, najwiecej ludzi w pracy czy na jakichś domowkach poznałem podczas przerwy na fajka, a daleko mi do dynamiczniaka

@Eugeniusz_Zua

Byly palacz, lata bez szlugow. Do dzis, przerwy w robo - na palarni, wszystkiego sie dowiesz, wszystko zalatwisz.

Domowki/imprezy - zawsze w kuchni/na zewnatrz/na ogrodzie z palaco ekipo. Najciekawsze rozmowy, jest nieco ciszej, spokojniej

mozna nawinac bajer ( ͡ ͜ʖ ͡)

¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz