Wpis z mikrobloga

Adwentowe #rozdajo 11/24

Dzisiejszą nagrodą będzie hartowana lufka szklana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już po pierwszym spotkaniu polskiej izby konopnej. Powiem wam, że dużo ciekawych osób miałem okazję poznać, kilka mniej ciekawych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przechodząc do sedna, jest to mały krok, żeby w tym kraju było normalnie chociaż w kwestii konopi. Dla mnie to była ciekawa nauka, szczególnie o rynku paździerzy i włókna konopnego. Tutaj duże podziękowania dla Maćka prezesa kombinatu konopnego za dość obszerną rozmowę o tym rynku.
Jeżeli chodzi o moją rolę to postulowałem za prawidłowym nazewnictwem i określaniem stężeń CBD w suszach oraz edukacji klientów.

Niestety dzisiaj takie, a nie inne rozdajo ponieważ dopiero wracam do Lubina z spotkania i jestem po prostu zmęczony.
#wykopjointclub #cbd
  • 4
  • Odpowiedz
@Decode: A było kilka osób co po prostu nie wnosili nic specjalnie ciekawego. Z drugiej strony miałeś za to osoby mega mega ciekawe, które miały ogromną wiedzę w dziedzinie konopi na której się słabo znam ;) Więc kontrast też robił swoje.
  • Odpowiedz
@Dyspenseria:

postulowałem za prawidłowym nazewnictwem i określaniem stężeń CBD w suszach oraz edukacji klientów.


A jak się pytam co ta samosieja ze śladowymi ilościami cbd daje, to wypisujesz jakieś farmazony.
  • Odpowiedz