Wpis z mikrobloga

@bubba222: a to ona o nich tak codziennie nawija? A to nie wiedziałem. Czasem coś tam zalukam i trafiam na barzo naturalne treści. Ostatnio jakaś zbiórka była.
Może to z nią trochę tak jest, że sobie z tym nie radzi i dlatego jest taka rozchwiana? Nie chcę tu jej jakoś bronić, ale ją potrafię w jakimś stopniu zrozumieć, a całej reszty uczestników nie.
@sesame0il: ale cały czas trwania emisji-wrzucanie fotek,lajkowanie,obserwowanie,nieobserwowanie,jest z Ciposzem,nie jest z ciposzem,na weselu z chomikiem,nie odzywanie się z chomikiem...to ,co napisała @Rosalinea .są ludzie,którzy bez takich spraw nie mogą żyć( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sesame0il: nie wiem na 100% ale jeśli prawdą jest, że przemontowali odcinki to może i zmusiłi ich do podpisania jakiejś klauzuli poufności.
Pamiętajmy, że to mega duża stacja tv, mają sztab prawników, a przez to przewagę ( poza tym żeby się chronić przed pozwami uczestnicy pewnie podpisują jakąś skomplikowaną umowę, w której może być dosłownie wszystko co uchroni stację i mieści się w granich prawa)
@DailyPunch: miałem taka możliwość,że mam dużo czasu od rana,więc codziennie praktycznie tu bywałem.i nie tylko rano.Co chwila ktoś pisał,ze tego lakuje,tego przestała obserwować,znowu obserwuje,tu fotę wrzuciła,tu usunęła...wiadomo,inni tez,ale głównie to wokół jej ciągle jakieś zamieszanie.i nie,że ja ją obserwuję,bo nie mam ig ani fb,tu o tym co chwila pisane było.
@bubba222: wg mnie to oni zaważyli, ale za późno - dopiero po czarnej pandorze, a wcześniej możliwe że sami podkręcali atmosferę chociażby pytaniami na setkach, pewnie sądzili ze Wika jako "silny" charakter to udźwignie, dwa zachowanie Ciposza było takie że pewnie nie jeden miał mindfacka i nie wiedział czy on gra przed Wiką czy przed starą gwadią, a jak ją wywali to dopiero ogarnęli, że przegięli było, stad późniejsze gimnastykowanie się
@bubba222: a mi się wydaje że ona jest do bolu impulsywna: coś sobie nagle upierdzieli w głowie i od razu działa. Coś się jej nie spodoba to bez większego zastanowienia przestaje obserwować albo usuwa zdjęcie. Nagle wpadnie na pomysł to od razu go realizuje, jak np z tą zbiórka rzeczy. Fajnie że to robi ale najpierw ogłosiła zbiórkę rzeczy a potem stwierdziła że domy samotnej matki z Wawy nie chcą jej
@Lolek1011: ale sobie nie zamknęła.ciągle coś do kogoś ma.tu,ze ktoś jej nie podał adresu,gdzie finał oglądają.Najpierw odrzuciła zaproszenie,a potem,to niech do tvn-u pisze,gdzie to jest.myślę,ze już się zaczeło olewanie jej,bo każdy wie,że jak do kogoś napisze i się jej odpisze,to dalej będzie konferować z kimś do znudzenia.a nie każdy ma na pisanie z nią ochotę.Ciposz to zwyczajnie chyba jest już zmeczony nią.Chciałby spokoju,a przy niej to za cholere spokoju mieć nie
@bubba222: @DailyPunch: @Rosalinea:
juz nie przesadzajcie, bo ona siedziała cicho przez całą emisję, okolicach czarnej Pandory wjechało tylko story z napisem, że nie wiedziała że aż tak perfidna gra była prowadzona, w międzyczasie jak robiłą QA podkreślała, że nie odpowiada na pytania o hotel, potem się raz odpaliła z tymi lekami, i teraz na live już po emisji odpowiedziała na dwa pytania, bo tylko o to ludzie na live
@alenajpierwkawa: Dobrze to napisałaś. tak się zastanawiam, kto tu z nas by tak bez skazy i uszczerbku wytrzymał to co ona musiała.
Nie należę do jej fanclubu, ale po części mi jej szkoda. W hotelu jedno piekło, a po wyjściu kolejne.
Poszła do hotelu aby się odciać od tego towarzystwa fitnesiarskiego. Potrzebowała kogoś bliskiego. Nawet jak ja Chomik obściskiwał ona mu tłumaczyła, że potrzebuje kogoś bliskiego. Wszyscy liczyli na korzyści nie
@crazy_frog: na finale miałaby Mateusza, ale nie na niego liczyła tylko na Ciposza. Generalnie to żadnej tam imprezy nie mieli tylko siedzieli i oglądali, mogła się pokazać że jej jest ponad to ale masz racje z tymi wywiadami bo o tym samym pomyślałam, mimo że jej nie było to i tak była w centrum uwagi dziennikarzy. Więc musiałaby się znowu mierzyć z niewygodnymi pytaniami.
@alenajpierwkawa: ehh..Mateusz był tam dla siebie. Nie wiem czy w tym wypadku mogła liczyć do końca na niego, na jego wsparcie czy obronę przed atakami innych. On sam zresztą miał swój problem jak być daleko od Klapessy, jak odpowiadać na pytania kiedy skończyli związek, żeby się nie wydało, że wcześniej łazili po jakichś galach dla fejmu(choć wcale nie tworzyli pary) a w sumie nie wolno było nikomu pokazywać się razem bo
@bubba222: przesadzasz trochę. Ona przez większość edycji prawie wogole nie wypowiadała się na temat hotelu. Nawet jak te zjeby ciagle na nia #!$%@? na insta story to ona siedziała cicho. To ze była akcja z tym ze dawała followy i unfollowy to dlatego ze wy zwróciliście na to uwagę i wchodziliscie na jej profil sprawdzając kogo obserwuje a kogo nie. A tak poza ta sytuacja z tabletkami, rozgoryczeniem odnośnie wyciętych fragmentów
@deyna123: moim zdaniem ona nie taka święta,biedna i pokrzywdzona.czyli co?dawała follow i unfollow,bo ludzie wchodzili?...powinna to olać.Robiła tak,żeby wchodzili dalej? były odcinki,w których było love z Ciposzem-już tu pojawiały się tu fotki z jej ig z Ciposzem,uśmiechniętych...Ciposz odpadł,została z chomikiem-myk na insta fotki z chomikiem... i coś za dużo z tych uczestników gadało,że z nią to nie jest do końca tak jak wygląda.jeszcze trochę,to może zaczną gadać.albo pozakładają gdzie się da
@bubba222 bo Ty nie jesteś kobietą z nadwrażliwością xD
Ona to robiła pod wpływem emocji, już widzę to dawanie follow i usuwanie we łzach ()
Normalne to nie jest, ale była tam zaszczuta, przy emisji zobaczyła, że było o wiele gorzej, więc te relacje po programie (dobre - np z Chomikiem) traktowała pewnie mega serio i miało to być jakieś antidotum na to czego doświadczyła w programie.
Ona