Wpis z mikrobloga

@Amikamamy: moją ulubienicą też nie była i nadal nie jest. Mając już cały sezon za sobą i brak tej wielkie prawdy o niej mogę już z czystym sumieniem mieć wyrobioną opinię o tym co widziałem.
Jak napisał @bubba222 jechała z tam w jakimś celu, czyli po może nie sławę, a rozpoznawalność i jestem pewny, że zastanawiała się kogo tam pozna i jak ją odbiorą widzowie, ale w najczarniejszych snach wątpię żeby
@DailyPunch: no tam każdy nowy był dla ,,starej gwardii'' persona non grata, starali się eliminować takich jak najszybciej, a to żeby utrudnić dobór pary, albo wprowadzać w błąd, to akurat ,,rozumiem'' bo taka to ,,gra'' o przetrwanie, ale żadna persona nie doświadczyła takiego linczu jaki zgotowała jej Algida, Klauno i Ciposz
@DailyPunch: Vanessa nie pozwalala sobie na zadne krzywe akcje przeciwko niej. Kazdy widzial jak ostro zareagowala na zabawe jej klapkami. Na 100 nikt pozniej nawet nie pomyslal, zeby dotknac jej rzeczy bez pozwolenia. No i nie miala dwulicowego partnera. A Wixa to slabszy charakter, chec przypodobania sie i grupa to wyczula.