Wpis z mikrobloga

@bubba222: nie mogę edytować, a niechcący wyslalam):) : mam znajoma, która brała udział w podobnym (żadna znacząca postać) i twierdzila, że nie było tam właściwie żadnej reżyserki, która oni by odczuli. Ciekawi mnie kolejna, najchętniej bym zobaczyła ósemkę takich osobowościowych narcystycznych loniakow, żeby zobaczyć co z tego wyjdze( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dromodron: @magdalena-ciszowska: Kto z kim,kto ma gdzie dojść,kogo maja jechać,jest nakreślone.Co do swoich zachowań to maja dowolność,jak kto się chce pokazać.Klauno tak,Oha-tak,łoniak-tak...Może i trochę przegięli z tymi "ku_wami,drinkami,prostytutkami"...Ale pamiętajcie-produkcja to nakręciła,zmontowała i pokazała.Dopiero w trakcie emisji okazało się że wiktorii "odbija".Stąd zaczeły sie przemontowywania i wycinki wszystkiego,gdzie o niej była gadka.Myślę,że nikt nie przewidział,że z nią jest tak jak jest.Zaczeło jej odwalać i problem się zrobił i dla
  • Odpowiedz
@deyna123: @bubba222: @Dromodron: @magdalena-ciszowska:
A ja to wam powiem tak:

Zacznijmy od tego, że to ONI ją doprowadzili do tego stanu i to przez nich przeszła załamanie nerwowe.

Owszem dziewczyna jest wrażliwa(pewnie nawet nadwrażliwa), ale do uja kto zniósłby takie traktowanie? Nie znam osoby, która nie miałaby w głowie naje8ane po tym jak przed (mniej więcej) milionem Polaków twoja połówka nazwała cię prostytutką i
  • Odpowiedz
@crazy_frog: Nie mam pojęcie. Jak widać po komentarzach każdy nas ocenia daną sytuację że swojej prospektywny, kiedyś oglądałam taki serial ,,the Affair, gdzie właśnie sytuację były pokazane z perspektywy mężczyzny i kobiety. Jak to fajnie pokazali,że każdy widzi coś innego.
  • Odpowiedz
@DailyPunch: najbardziej mnie zastanawia,dlaczego stacja na aż tyle pozwalała i aż tyle pokazała...i ku#wa,nie potrafię tego zrozumieć...W tej całej ekipie cwaniaczków z produkcji nie było jednego mądrego,który by powiedział "dobra panowie,przeginamy..."Stąd chyba moja niechęć do tego cipy-lektora w kretyńskiej maseczce,co się udziela w różnych wywiadach i chętnie bym mu takie pytanie zadał.Tylko boję się,że mogłaby mi się jego odpowiedź nie spodobać...
  • Odpowiedz
@DailyPunch: zgadzam się z Tobą, ale jeżeli prawdą jest to, że ona po emisji materiałów w TV i na Playerze nadal ma do nich żal o to co było po hotelu i, że ja opuścili to trochę dziwne. Widząc w ekranie jak ta cała prawda wyglądała powinna sama im powiedzieć walcie się, nie chce Was znać.
Jeżeli ma depresje i ona się nasiliła po programie to właśnie w trakcie emisji
  • Odpowiedz
@bubba222: tak, Lektor stracił w moich oczach. Bezpowrotnie.

@Rosalinea: chyba właśnie dojrzała do odcięcia się od nich. W pierwszej chwili pewnie kierowała się emocjami i mogła napisać o dwa zdania za dużo( czego nie usprawiedliwiam), a to popchnęło konflikt do przodu. Obstawiam, że w tych wiadomościach mogła też nieźle im cisnąć (a przy tym robić z siebie niezłą wariatkę) i ta prawda o niej to mogło być upublicznienie
  • Odpowiedz
@DailyPunch: @Rosalinea: teraz jest po finale,więc uczestnicy szybko będą ją ignorować.Mil ma do niej stosunek chyba neutralny,a z szynszylem to nie jest jakoś zżyta,więc nie będą raczej codziennie z nią konferować.Czy ona przypadkiem nie jest taka,że potrzebuje "do życia" konfliktów,zaczepek,utarczek,kłótni?Obserwowania odobserwowania...?jak ją zaczną ignorować,zlewać,to o kim i o czym będzie na tym swoim insta pisać i gadać?Nie będzie mogła się żalić,że Ciposz nie odpisuje,że Chomik to,czy tamto...Ona koniecznie
  • Odpowiedz
@bubba222: jak codziennie na chama nakręcać i z konfliktu czerpać energię XD ona praktycznie cały sezon siedziała cicho, ze dwa czy trzy razy miała taka akcje ze wybuchła (co mnie ani troche nie dziwi po akcjach które #!$%@? się na wizji) przez dwa?trzy miesiące czy ile to trwało
  • Odpowiedz
@DailyPunch: tylko czy produkcja ma wgl prawo czegokolwiek im zakazać co „wyszło” poza nagrywkami hotelu? Chyba oni nie maja aż takiej mocy, kontrakt wiąże ich raczej z tym co się działo na nagrywkach a nie po
  • Odpowiedz