Wpis z mikrobloga

@bubba222: odróżnij umiejętne prowadzenie social mediów aby zaciekawić też ludziom oglądanie od rzekomej próby robienia z siebie ofiary i czerpania energii z konfliktu jak to nazwałeś. Ona miała pierdyliard okazji do kręcenia dramy po tym co było pokazywane na wizji, ale nie zrobiła tego ani razu na zasadzie takiej jak reszta tego plebsu „oh, patrzcie co na playerze zrobiła X, widzicie jaka ja biedna?” / „poczekajcie pare odcinkow to zobaczycie prawdziwe
@alenajpierwkawa: no właśnie mnie się wydawało, że ona długo nie komentowała. Podłamała się jak zobaczyła co się działo za jej plecami i zaczęła komentować, a później znowu przestała. No ale ja nie śledziłem jej insta zbyt wnikliwie, tylko czasem tam zajrzałem.

@crazy_frog: @sesame0il: @MiLobuzik: @bubba222: chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że była obecna na oglądaniu premierowego odcinka mimo, że tam wielkiej przyjaźni z innymi nie było, czyli nie
@DailyPunch: pozwolę sobie popolemizować, w duchu przyjaźni i niepersonalnie więc no offence pls

moim zdaniem akcja "biedna wiki" to jest coś od czego mojej osobie ;) opadają ręce. rozmawiamy o programie w którym wiksa była dobrowolnie, owszem nie była traktowana fair, ale zostawmy wszystko w jakichś proporcjach.przy okazji sama święta nie była i miala ewidente "fory" od produkcji, rozumiem chęć powiedznia " #!$%@? to było nie fair" i pokazania tej sprawy,
@DailyPunch: Wiktoria jest po prostu wampirem energentycznym => Nie bez powodu nie ma przyjaciół - CZY TO POWÓD DO WYŚMIANIA, SZYDZENIA I OBRAŻANIA? NIE. Nie obwiniałbym aż tak uczestników a produkcje bo wzięli osoby bez testów psychologicznych (patrz Maria [ona prócz choroby jest złą osobą]) w nienaturalne warunki życia, odcięcie od informacji, obcy ludzie, zamknięta przestrzeń.

Zachowania Wiktorii przypominają mi mojego dawnego znajomego (kiedyś nazywałem przyjacielem ale logicznie to nie była
@matsumo: jak najbardziej szanuje twoje zdanie i faktycznie masz rację w pewnych kwestiach np. z hejtem na "hejterów" czy z insta stories jak bierze leki.

Gdybyśmy żyli w świecie idealnym, albo no cóż - choć trochę normalniejszym to adekwatną reakcją byłby masowy unfallow np.takiej Ohy czy Launo, bez wyzwisk i gróźb.
A właściwie to poszedłbym dalej skoro produkcja obserwuje 24/h i widząc jakieś chamskie zagrania np. jak z tym starym drinkiem,
@HanzoOW: zerknij wyżej bo trochę wytłumaczyłem tam swoje podejście.

Nie umiem stwierdzić czy Wiktoria jest wampirem energetycznym bo nie znam jej osobiście, ale z tego co widzę to ja jej tak nie odbieram. Miałem do czynienia z taką osobą i wyglądało to zupełnie inaczej.
A co do obserwowania uczestników to jak już kiedyś pisałem nie obserwuję nikogo (łącznie ze wszystkich 4 edycji) prócz Sary z HP3
@DailyPunch: rozumiem, jednak jest jedna rzecz, która uważam - wybacz- za błąd wnioskowania. wiki nie możemy osądzać, bo przecież ejst chora. innych możemy, bo nie są.ale nie wiemy czy są czy nie są, nawet nie wiemy czy się leczą, bo może się leczą tylko nie informują wszem i wobec o tym na insta. no i jesli postulujemy zarozumienie bez osądzania to wspomnę chociażby łoniaka. łoniakowe płacze o mamę spotkały się głownie
@matsumo: na wstępie podkreślam, że choć różnimy się w poglądach nie zamierzam przekonywać cię, że to ja mam rację. Jak najbardziej rozumiem, że każdy z nas może mieć inne odczucia co do tej samej sprawy.

ostatni akapit - pełna zgoda, jesteśmy hipokrytami bo wytykamy jednym złe zachowania robiąc dokładnie tak samo w ten sam sposób. Już we wcześniejszej wiadomości w 100% się z tym zgodziłem.

Sprawa Oha/drink tu też się zgadzam,
@DailyPunch: też nie chodzi mi o to , żeby Cię przekonywać i dziękuję za normalną rozmowę i wymianę opinii, bez wycieczek ad personam etc. :)

dareczka i kuby to ja nie będę komentować wcale, bo największą karą dla takiego dareczka jest pójscie w zapomnienie: natychmiast. odfollowałam i zgłosiłam profil.
myślę, ze niechęć do wiki - taka dziwnie zgodna - jest wynikiem faktu, ze wiki w kontakcie jest po prostu trudna do
@matsumo: ja uważam,że wiktoria wiedziała, na co się pisze.Zgłosiła sie,albo oni się do niej odezwali,i po co tam pojechała?Chciała odciąć się od środowiska fitnes.Mogła domek w górach wynająć na 2 miechy i tel.wyłączyć.A nie pchac się w ciepłe kraje na 2 miechy z bandą zyebów.Poznać kogoś bliskiego...Wśród zyebów?Do tego są tindery i portale randkowe.Pojechała tylko i wyłącznie po rozpoznawalność i fillowersów.Znam się na sporcie nie najgorzej,a mimo jej jakiś tam medali
@DailyPunch: w punkt, zgadzam się z Tobą,nie ważne na co się pisali, co podpisali, ale na pewno nie było w kontrakcie że cała zgraja #!$%@?ów ma prawo poniżać ,atakować jednego uczestnika w tym najbardziej np.Algida, bo to od niej w sumie się zaczęło perfidne poniżanie WIki przez resztę ,to ona poleciała do Ciposza i nakręciła jego na nią, a potem leciała do Kwadratowej, wręcz ją wymuszając żeby też poszła do Ciposza,
@DailyPunch: dokładnie tak, Wiki nie była tam moją faworytką, skupiłam się na niej tylko dlatego że cała ta zgraja ,,wspaniałych'' zaczęła po niej jechać za nic, za zwykłe ludzkie reakcje, bez wsparcia od kogokolwiek tam w trudnych chwilach ,w przeciwieństwie do innych którzy się wspierali + Ciposz najbardziej dwulicowy ,,#!$%@?'' który ,,kochał'' a chwilę później ,,nienawidził ''Wiki, manipulując jej uczuciami dowalał jej poprzez rąbanie dupy do innych, a teraz znowu wychodzi
@bubba222: Nie zgadzam się się Tobą do końca, dobra każdy uczestnik idąc to tego programu wiedział niby na co się pisał, tylko pewnym momencie zaczęło się robić grubo, a to już wina produkcji ,że nie zareagowała na to w odpowiednim momencie tylko pozwoliła na to wszystko. Jeśli chodzi o Wiki to uwierz mi ,że ona i tak wygląda dobrze w porównaniu z innymi kulturystykami, to ,że nie słyszałeś o niej to
@bubba222: Każdy lubi co innego:) Tak jak napisałam wole taka Wiki, niż Vanessa,która jest piękna kobieta, ale ten jej makijaż i sztuczność to bije po oczach. Zresztą patrzeć na świat, to każdy człowiek ma jakieś problemy emocjonalne, brutalne, ale prawdziwe. Mimo wszystko to ja ja podziwiam, że dopóki nie miała problemu ze zdrowiem, robiła codzienie trening. Choćby ta sytuacja jak była napruta co tańczyła z Łukaszem,potrafiła rano wstać i zrobić trening.