Wpis z mikrobloga

Bawi mnie jak bardzo blizzard zaczął #!$%@?ć moje wspomnienia z mage tower xD Serio, to jest jakaś kpina w jaki sposób przebiega cały progress tych MT. Tutaj już nie chodzi o skilla, wyciąganie wniosków i granie mechanik.vTutaj chodzi o wyfarmienie jak najlepszych trynkietów, które pozwolą ci ubić bossa xD Bardzo #!$%@?. Fury warrior był dla mnie niegrywalny dopóki nie założyłem 2x crusadera(swoją drogą między pullami mi ten hotfix wszedł i dalej szło jak gówno) i nie użyłem flaska, #!$%@? agatha outhealowała cały mój dps. A arms? No cóż, mimo braku problemów z progressem w 1 fazie, druga faza pokazała mi, że nie mam po co tutaj przychodzić xD Brakuje mi 100-200 dpsu, by ubić tego bossa(kitowanie bossa przebiega mi bardzo dobrze). To jest jakiś skandal, by arms miał trudniejszy challange od prot palka, którego #!$%@?łem po 60 pullach. Mam nadzieję, że MT warlocka i holy palka nie dostarczą mi tylu #!$%@?. Liczę na szybki rebalance i nerfy scalingu.

Blizzard ty #!$%@?
#worldofwarcraft #wow #worldofwacraft
  • 11
@JanekSSJ: jestem Mistrzem w dwóch dziedzinach
beka z p0lskich jupiterów z wowa
jedynie ten friq czy jak mu tam co zarobił na spectral tigera kozak, ale możliwe, że ma korzenie żydowskie
gram tylko od czerwca 2019 z dwu miesięczną przerwą i dwoma tygodniami detoksu
beka z casualów nic nie umieją a w prawdziwości pewnie jakieś synekury i intratne stanowiska, JAK!?
@plusomat: z tego co pamiętam początek antorusa xD I wiem co masz na myśli, ale no overgear u mnie nie był na aż takim dużym poziomie. Z tego co pamiętam zrobiłem subtlety na 917 ilvlu w bodajże 10 pulli
@JanekSSJ: W armsie w jakich talentach robisz to? Bo ja właśnie pokonałem go, też myślałem że dpsa mi brakuje, bo zazwyczaj przy ok 10% hp bossa już całą arenę miałem zawaloną.
Udało mi się go pokonać w talentach Sudden, double, massacre, Second Wind, Cleave, Avatar, Dreadnaught.
@JanekSSJ: dzisiaj zrobiłem na armsie w 20 pulek, nie zrobiłem w legionie Mt, trinkety okular z eye i fialka z plagi z nadzwyczajnych itemow miałem prydaza i ring legenda z legionu po socket, ale i tak nie miałem wsadzonego gema, ench na broń nawet nie pamiętam celestial albo lightless. Na voida drumsy i potka na str, consu- sharp Stone, haste food i runka. Nie da się spaść z platformy to jak
No ostatecznie padło. Na wowheadzie ktoś napisał o tej taktyce, że pierwszą plamkę stawiamy na samym środku i przyznam, że wycarrowało mi to runa w #!$%@?(padło od razu po zaaplikowaniu techniki xD), bo nie byłem w stanie wykręcić większych cyferek. 77 Pulli xD naprawdę słowa nie są w stanie wyrazić wstydu jakiego się najadłem wipeując tyle razy na jednym z prostszych mage towerów. No cóż, teraz tylko heal, robun i bliźniaki i
@JanekSSJ: po pierwsze XD Po pierw ból dupy zamiast sprawdzenie taktyk. Po drugie z tego co wiem większość challangy z mage towera było #!$%@? od góry do dołu, bo albo miałeś tą jedną #!$%@?ą legendę (które nie dość, że były losowe to jeszcze miałeś cap na dropie), albo tego nie robiłeś choćbyś na #!$%@? stanął XD Dopiero jak miałeś overgear ludzie zaczeli mówić jakie to jest fajne itp. BTW. na wowheadzie