Wpis z mikrobloga

Właśnie odkryłem mod do DST 'Tropical Experience', który dodaje do DST zawartość dodatków z DS. Dlaczego nikt wcześniej nie powiedział mi o tak zajebistym modzie, to jest właśnie to czego od dawna szukałem.
Znacie jeszcze jakieś inne mody do DS/DST, które całkowicie zmieniły wasze życie?

#dontstarvetogether #dontstarve
  • 11
  • Odpowiedz
@hellyea: to musisz się zastanowić jaki świat wygenerować, bo ogólnie jest customizowalny, ale są takie 3 opcje:
- Świat jak z hamleta
- Świat jak z shipwrecked.
- Świat łączony, główny kontynent jak z DST + lunar islands, obok kontynenty jak z Hamleta i wysypy z shipwrecked na około,
do tego dochodzi nowy podwodny biom z innego moda, gdzie trzeba sprzęt do nurkowania budować i ulepszać, żeby w nim przebywać
  • Odpowiedz
@Bushus: O nie, czyli to mod do generowania światów, a nie dodający itemki i mechaniki do istniejącej rozgrywki? To nie dla mnie, ja gram na swoim jednym świecie.
  • Odpowiedz
@hellyea: szczerze powiedziawszy, to nie mam pojęcia co się ze światem stanie, jak do istniejącego świata ten mod włączysz, mogę przetestować jak chcesz
  • Odpowiedz
@Bushus: w razie czego mam autobackupy, wiec niby bez ryzyka, ale nie sadze, że zadziała na istniejacym świecie. Jeśli jednak możesz sprawdzić to pewnie, daj znać.
  • Odpowiedz
@hellyea: jak dodałem do servera bez żadnych modów, ten Tropical Expansion przy craftowaniu pojawiły się itemki z dodatków. Więc do istniejącego świata w najlepszym przypadku doda trochę nowych rzeczy. Ale części z nich nigdy nie wycraftujesz bo nie będziesz mieć materiałów, które znajdują się właśnie w biomach z tych dodatków. Tak samo myślę, że mechaniki jak poison etc. mogą nie działać
Bushus - @hellyea: jak dodałem do servera bez żadnych modów, ten Tropical Expansion p...

źródło: comment_1639244403JpGbVUckII5eGtUqcZoEqM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz