Wpis z mikrobloga

@dymek95: Nie wiem, ale generalnie juz pewnie nigdy. Z sekiro jest taka dziwna sprawa że cena ciągle trzyma. Nawet na ps store raz tylko się zdarzyło że była warta 144 złote. Mi się wydaje że to jakiś specjalny zabieg.
@dymek95: niestety zamiast bandai namco wydawcą sekiro jest obesrane activision, dostępność kopii fizycznych tragiczna, nie wiem czy gdziekolwiek była cyfrowo za mniej niż 100 zł, ja kupiłem w marcu w cexie za 150 chyba i za tyle sprzedałem w czerwcu bo kupiłem wersję steamową na letniej wyprzedaży za 120 zł
@m4ni3k1337: no i tu właśnie wychodzi moja głupota xd jak kupowałem #ps5 to demon souls w zestawie, pograłem chwilę, odbilem się od 2 bossa i sprzedałem xd po jakimś czasie zacząłem bloodborne i tak mi się soulsy spodobały, że chce zaliczyć je wszystkie :D
@Looking20: jeśli siada ci klimat jak u Lovecrafta to polecam ci na 10 :D jeśli nie to i tak polecam bardzo :D takie 9/10 :D dla mnie najtrudniejsze było dojście do pierwszego bossa na moście :D usunąłem wtedy grę z nerwów, ale na drugi dzień pobrałem znowu bo mówię nie, nie poddam się :D i potem szło :D najważniejsze to się nie zniechęcać, bo jak już się ogarnie mechanikę to satysfakcja
@dymek95: Przeczytałem, zachęciłeś. Mam dużą kupkę wstydu na Ps5. Pewnie postaram się zagrać, jeszcze mam cyberpunka na głowie, valhalle, doom eternal, days gone, dobrze ze trochę gierek tez przeszedłem haha jeszcze muszę wiedźmina 3 dokończyć, ale czekam na upgrade