Wpis z mikrobloga

Podobno przegrywy wierzą w "śmieszne teorie". Ja już trochę przeżyłem i z własnej autopsji wiem, że wiele założeń blackpillu w życiu gorzej wyglądającego chłopka/mężczyzny niestety się sprawdza. Choć bardzo bym chciał by było inaczej, a moje życie wyglądało o niebo lepiej, to zawsze muszę spuścić w dół łepetynę i z bólem przyjąć do świadomości, to w jaki sposób ten świat jest skonstruowany. Dobry start (genetyczny i społeczny), plus oczywiście własna determinacja do osiągania celu (choć ta bardzo często zdeterminowana jest od wcześniej wymienionych czynników) wpływają na to kim jesteśmy w domorosłym życiu.

Tak więc normictwo może śmiać się z teorii blackpillu, ale ciekawe ile oni by wskórali, gdyby więksi i silniejsi uczniowie w ramach dowartościowania się przystawiali ich do ściany i drwili z ich wyglądu, oraz pozycji i zamożności ich rodziców? Może by się postawili... i dostali tęgi łomot, lub mieli spłukanie łba w kiblu. Może poszliby na skargę i dostaliby po szkole jeszcze większy łomot. Może wyżebraliby od rodziców jakieś bejmy na droższe ciuchu, by w końcu nie chodzić do szkoły w stylówie "noszę ubrania po starszym rodzeństwie, lub z pomocy dla powodzian", podczas, gdy reszta klasy na co dzień ubiera się streetwearowo. Ale przynajmniej mieliby tą satysfakcję, że podjęli próbę doścignięcia peletonu rówieśników. Jak dobrze, że oni takich problemów nie miewali, bo jeszcze musieliby codziennie użalać się nad sobą.
#przegryw #blackpill #bekaznormictwa
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - Podobno przegrywy wierzą w "śmieszne teorie". Ja już tr...
źródło: comment_1639162411sjQsWpajV2fY5Sxhp9zqOm.jpg
  • 16
@CulturalEnrichmentIsNotNice: przechodziłem przemoc w szkole. Biedny dom here. Very biedny. No i jakoś mocno nie ogarniałem rzeczywistości. No i ze wsi byłem. Bez kolegów czy jakichś elektronicznych sprzętów.

Przez pewien czas było ciężko. Pamietam, że jak miałem 7 czy 8 lat to jedna dziewczyna dla zabawy poprosiła dwóch ogrów żeby jeden mnie trzymał a drugi bił. No tak sobie.

Ale potem coś odkryłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)