Wpis z mikrobloga

Nareszcie umeczylem! Myślałem że będzie tak jak na tych filmikach na YT, prawda okazała się zgoła inna. Nie było łatwo, nie jest idealnie, ale i tak jestem zadowolony. Przed państwem własnoręcznie wykonany stół kuchenny z blatem z drzwi z rodzinnego domu. Nie wiem ile mają lat, ale za takie drugie życie chyba się nie obrazą. #chwalesie #remontujzwykopem #stolarstwo #zywica
Pobierz
źródło: comment_1639157999P6BdEzQdMdbLeM8mPL5EQs.jpg
  • 9
@Falco25: kupiłem żywice która dystrybutor rozlewał u siebie i ja napowietrzyl. Musialem ją grzać żeby się powietrza pozbyć a i tak całego się nie pozbyłem. Po drugie jest sezon zimowy a ja w piwnicy mam wilgoć i niską temperaturę. Musiałem na czas zalewania i schnięcia jakoś osuszyć i nagrzać pomieszczenie. Starałem się jak najbardziej sterylne warunki stworzyć a i tak wpadły jakieś paprochy. To tak w dużym skrócie
@xtedek: szanuję i zdaje sobie sprawę że nie wszystkim się spodoba, bo nie każdy lubi starocie. Ja jednak mam wypaczony gust. Chciałem je z resztkami farby, takie niedoskonałe i trochę obskurne, miejscami dziurawe, że śladami gwoździ bo tylko takie są dla mnie szczere. Owszem, dało się je całkiem wyczyścić z farby, ale wtedy brakowałoby mi tej całej historii i czasu które akurat tutaj się wyraźnie odciskają.