Wpis z mikrobloga

@jestemtunew: jakbyś zglosila że na ścieżce rowerowej rozlalo sie mleko to by w 10 minut pościerali. To jest najważniejsze w tym chorym mieście. Nie bezpieczenstwo mieszkancow, nie rozwalone zawieszenie, korki na 2h stania i smrodzenie spalinami, nie zbiorkom ktory nie istnieje. Najwzniejsze sa fajne memey z kotem i wyzywanie obywateli
  • Odpowiedz
  • 2
@Pieskor Daj spokoj. Szkoda strzepic ryja. Pisalem to kilkukrotnie. To sprawa do ogarniecia dla sluzb w 5 minut i po temacie. Od pierwszego (z trzech) zgloszenia mija 6 godzin. Wszystkim to przy #!$%@? lata czy ktos tam wpadnie
  • Odpowiedz
@jestemtunew: zadzwon do K miejskich, jak ktos zle zaparkuje to mysle ze w godzine sie wyrobia by go odholowac i #!$%@? kilkaset zl kosztow. Wiec gruba akcja zabrac auto 1.5 tony w godzine i na drugi koneic miasta przetransportowac a tu tylko dziura w chodniku, zrobia to w pol godziny wrzucajac tam 3 blokady kol. Ja kiedys zglaszalem podobna pulake ale w trawniku, ostatnio (lekko dekade pozniej) tam bylem i
  • Odpowiedz
@jestemtunew: mam dla nich ZERO szacunku, pewnie w okolicy byly patrole ale wola zajac sie gnebieniem kierowcow, jak w ogole mozna pracowac w takiej formacji i czuc sie z tym dobrze i patrzec na siebie w lustrze. Zrobie zdjecie tej mojej studzienki jak bede w okolicy. Stracic zeby i polamac nogi mozna tu i tu. Byl jeszcze specjalny telefon taki jak nei dziala latarnia, dziura w moscie - poszukaj na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestemtunew: Wołaj jak ktoś coś z tym zrobi. Widzę ile godzin minęło ale jestem ciekawy czy w ogóle ktoś się tym zaintesuje. Ręce opadają. Brawo za reakcję, Mirku.
  • Odpowiedz
@jestemtunew jakieś 2 miesiące temu zgłaszałem bardzo naganne zachowanie podpitych panów faktycznie miałem kontakt od policji uwaga ponad godzinę później czy jeszcze jestem w tym miejscu i i mogę wskazać tych panów palcem.
  • Odpowiedz
  • 5
@marsjanin2012 to mialem kiedys lepiej. Normalnie zloto. Blok. Impreza w klatce obok. Ludzi nie znam - jacys wynajmujacy. U mnie sciany sie trzesa. Godzina tak kolo 0.30. No to schodze do domofonu. Dzwonie do nich i prosze zeby sie uspokoili. Chwila spokoju i napieprzanie jeszcze glosniejsze. Zadzwonilem na policje kolo 1.30 i uwaga.... napieprzalo cala noc ze usnalem kolo 4. O 7.20 dzwoni do mnie policjant czy dalej gra muzyka bo
  • Odpowiedz
@artekF: To jest SKR2, z ramą i pokrywami lekkimi żeliwnymi w klasie A15. Przystosowana do ruchu pieszego. Jak ktoś wjechał na chodnik busem to nie ma bata żeby zbrojenie projektowane na 15 KN to wytrzymało.
  • Odpowiedz
  • 1
Wysrane na to mają, kiedys znajomy dzwonil ws skradzionej studzienki na jezdni (moznabylo urwac kolo) gosc z sluchawki jeszcze go #!$%@? ze to wogole trudno zabezpieczyć i co on ma zrobic jechac i to zakrywac? XD
  • Odpowiedz
@jestemtunew: na osiedlu domków gdzie mieszkamy w niemcach potknalem sie kiedys na nierownej plycie chodnikowej przed domem, zglosilem do tutejszej spoldzielni zeby sprawdzic czy ktokolwiek zareaguje. Przyjechali, ogrodzili 20 metrów chodnika i nastepnego dnia pięciu turkopolaków naprawiało 10 metrów naokoło XD
  • Odpowiedz
@artekF: To jest SKR2, z ramą i pokrywami lekkimi żeliwnymi w klasie A15. Przystosowana do ruchu pieszego. Jak ktoś wjechał na chodnik busem to nie ma bata żeby zbrojenie projektowane na 15 KN to wytrzymało.


@jerzy102: Oczywiscie, chodzilo mi o rozmiar, bo OP napisa, ze studzienka 40x40
  • Odpowiedz
  • 0
@jestemtunew wyślij na grupie FB grupy miasta czy gdzie tam masz. Zaczną bluźnić zarządcę to szybko naprawia.
Niestety bez gówno burzy w socjal mediach każdy ma to w dupie.

Później wpadnie jakieś dziecko w tą dziurę i będzie #!$%@? olaboga
  • Odpowiedz