Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 107
@camazo877: po pierwsze to nie moja własność więc nie będę nic dotykać, jeszcze popsuje i to ja będę winowajcą :)
Po drugie, są na tym parkingu stacje do ładowania samochodów elektrycznych za które płaci się (1.55 zł za kWh)
Po trzecie nie jest to ewidentnie miejsce do parkowania, gość wcisnął się na chama.
Po czwarte równie dobrze ktoś mógł kraść tynk ze ścian, napełnić sobie basen z wyjścia hydraulicznego ppoż albo
  • Odpowiedz
@zt_im: U mnie w pracbazie w korpobiurowcu byly ladowarki "ogolnodostepne" i kazdy kto mial plug in hybryde (bo z pelnym elektrykudm nikogi nie bylo) to mogl sobie podladowac, pod warunkudm bycia szczesliwym posiadaczem karty parkowania
  • Odpowiedz
wyzywanie od konfidentów zostaw patologii, nie odbieraj im tej przyjemności


@Bleck: nie znasz znaczenia słowa konfident
¯\_(ツ)_/¯ Konfident to osoba która brała udział w przestępczej działalności i sypie kolegów. Tutaj to raczej donosiciel. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@elo_: dla każdego? To jest złącze do zastosowania techniczno gospodarczego. Coś takiego masz też przy elewacji na deptaku na zewnątrz obok sceny. Jak coś nie jest zamknięte na kłódke to oznacza że jest dla wszystkich?
  • Odpowiedz
Ej Mirki... Tak wygląda PODLICZNIK ktory założył sobie sąsiad u nas w bardzo podobnym garażu do tego ze zdjęcia... Jesteście pewni że to nie jest jego siła i jego licznik? Bo u mnie w garażu wygląda to identycznie.


@Barto_: nie brzmiałoby to już tak zabawnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@zt_im: Widzę że zabolało że inny typ jeździ teslą, pewnie co tydzień wozi inną panienkę a ty przegryw któremu znowu uciekł / nie przyjechał tramwaj XD i pod płaszczykiem czynu społecznego poklepywany przez innych co boli ich dolna czesc pleców poleciałeś z płaczem to zgłosić. Ha tfu na cb
  • Odpowiedz
@zt_im: Z czystego obywatelskiego obowiązku po prostu należało wyciągnąć wtyczkę, co by sobie Pan nie załadował, a obowiązkiem było go zglosic :) inna sprawa ze powinni mu te kable zayebać
  • Odpowiedz
Po prostu skarżenie się jest dla zwykłych ciot,


@camazo877: I dlatego ten kraj wyglada tak a nie inaczej. Zlodziejstwo trzeba tepic. Ten kto kradnie to ciota i c**j mu na ryj.

@Shinlim: Szkoda ze tak nie tępicie złodziejstwo na miliardy u żłobu. Ba nawet nadstawiacie się po więcej
  • Odpowiedz