Wpis z mikrobloga

Chciałbym pozdrowić fanów darmowych gier , strategii , nie posiadających kompa niczym z #pcmasterrace - serdecznie informuję że na Apce Ubisoft do 14 grudnia do pobrania jest chyba najlepsza gra ekonomiczna wszechczasów wraz z dodatkiem Wenecja. Ogólnie odkąd byłem młodszy to moi kuzynowie (7-8lvl starsi) którzy wkręcili mnie w strategię ogrywali #settlers #civilization #anno , ale ja byłem za młody i wolałem #polanie #homm3 i #dungeonkeeper. Ale teraz mam 24 lata i podjąłem się Anno1404

Przegrałem może 3 godziny do tej pory ale na plus:
-język Polski
-grafa jest b.ładna i lata na wysokich na moim lapku (Gtx1050 , 8GB RAM , i5 7 generacji)
-jest naprawdę rozbudowana i zanim coś zakumasz chwila mija

Nie wiem czy to minus ale trzeba grać bardzo skupionym nie jak w #tombraider

No i to tyle mam nadzieję że komuś pomogłem

#gry #czaswolny #hobby #pc #ubisoft #strategie #rts #okazje #okazja
Pobierz Kordianyt - Chciałbym pozdrowić fanów darmowych gier , strategii , nie posiadających ...
źródło: comment_1639090647dmhtoYxPJurQCH4in8wEDo.jpg
  • 11
@Kordianyt: Szkoda, że w Anno 1800 nie ma takiego systemu osiągnięć wewnątrz gry, jak było w Anno 1404. Pewnie większość graczy, w tym ja, nawet się nie zbliżyło do jednej czwartej tych osiągnięć, bo było ich pełno, ale lubiłem je odblokowywać.
@Kordianyt ja mam problem w 2 misji, gdzie trzeba ogarnąć 5k arystokracji. stanęło mi na 3640 i nic No mam 5600 patrycjuszy, wszystkie potrzeby zapewnione cała wyspa zabudowana tylko domami i nie chcą awansować.Czy to może być przez to, że arabskich osadników nie awansowałem na wyższy poziom?