Wpis z mikrobloga

Chyba nie ma dnia zeby J. Biden cos nie odpalil. Chyba nikt nie ma juz zadnych zludzen, nawet i lewactwo, ze on nie ogarnia. Mam tylko nadzieje ze dotrwa do konca swojej kadencji, do konca pograzy dems i nie zastapi go Kamala

Biden on Gas Prices: The Average Price Is Below $2 a Gallon, $3 a Gallon ... 20% Down from Cents


Niezly belkot :)
https://twitter.com/dannydeurbina/status/1468689780787617792

Ciekawy jestem czy ktos z szanownego lewactwa wyjasni co to znaczy "20% down from cents", jestem ciekawy fikolkow.

Wypowiedz Bidena odnosi sie oczywiscie do ostatniego przekazu dems, gdy benzyna gwaltownie potaniala... o cale 2 centy. Dems wrzucili na swoja strone wykres, ktorym sie niemilosiernie zaorali, gdzie podali ceny benzyny z chyba tysiecznymi czesciami dolara, zeby wykres cen jakkolwiek sie ruszyl. Bylo to tak komiczne, ze nawet najwieksi lewacy nie mieli tego jak bronic w komentarzach.
Biden cos kojarzyl ze jest 2 w przekazie, i chodzi o centny, tylko nie wiem skad mu sie wzielo to 0 i procenty...

#usa #bekazlewactwa #biden #heheszki
  • 16
Hey @Prezydent-Camacho jak to sie ma do Twoich ostatnich fikolkow i obrony Bidena i wzrostu cen benzyny w USA, gdy twierdziles ze prezydent na to nie ma zadnego wplywu (lub ze wplyw jest minmalny)?
Juz nie tylko czolowi dems, jak N. Pelosi twierdza ze ma, ale i sam potezny J. Biden twierdzi ze spekatluarny spadek cen benzyny o niemalze cale 2 ceny to jego zasluga. J. Biden Cie przekonal ze ma na
Ja dziś tankowałem za 3,41 wiec wg wykresu strasznie przepłaciłem


@lajsta77: juz nieaktualne sa obnizki z wykresu :)
Ja staram sie tankowac w costco, zawsze to te kilka centow mniej na galonie.
@baidu: Coś Ci się pomyliło, po pierwsze nie jestem fanem Bidena i nie mam problemu z przyznaniem, że jego umysł ewidentnie nie działa tak jak kiedyś, wystarczy obejrzeć jakąś jego wypowiedź z czasów kiedy był senatorem żeby zobaczyć różnicę.

Ale wciąż może być świetnym prezydentem, jest patriotą, ma odpowiedni charakter, wiedzę, doświadczenie i więcej przyjaciół w Waszyngtonie niż jakikolwiek amerykański polityk.

Trump nie miał niczego i regularnie wypowiadał się gorzej niż
@baidu: nie lubię dziada, ale dość oczywiste jest, że się przejęzyczył na początku i powiedział 20% zamiast 20 centów i później poprawił się na centy
nie lubię dziada, ale dość oczywiste jest, że się przejęzyczył na początku i powiedział 20% zamiast 20 centów i później poprawił się na centy


@vandd: tylko ze wedlug narracji dems cena spadla o 2 ceny, nie o 20. Zamiescilem wykres z oficjalnego profilu, ktorym sie chwalili. Z reszta w calym tym zdaniu on ma wiecej przejezyczen niz poprawnych slow. Widac jak na dloni ze juz jego mozg nie funkcjonuje jak nalezy.
@baidu: Biden mówi o ostatnim miesiącu i konkretnie o Kansas City, a ten wykres obejmuje 1 lub 2 tygodnie i dotyczy zdaje się całych Stanów. Na stronie https://gasprices.aaa.com/?state=MO dla Kansas City widzę obecnie 2.89 vs 3.07 miesiąc temu, czyli mniej więcej 20 centów. Zgadzam się z @Prezydent-Camacho, że umysł Bidena nie operuje już tak jak kiedyś, ale trochę bawi mnie jak ludzie usiłują z każdej jego wypowiedzi zrobić bezsensowną paplaninę
  • 1
@baidu No wedlug prognoz i zapowiedzi ma spasc w przyszlym miesiacu ponizej 3 nawet, ja jeszcze tankuje po 3,20 jakos ale i tak mniej niz z 2 miesiace temu. Tesknie jednak za tankowaniem po 2 +/- $ jak chyba kazdy XD
@vandd: Oj już nie broń go tak. Każda normalna osoba przyzna że plecie jak potłuczony nie od dzisiaj. Masz tutaj w ramach treningu jego wypowiedź z kampani prezydenckiej która ktoś ładnie zaanimował : https://youtu.be/gnOdKYE0Z4k i wytłumacz mi te jego "przejęzyczenia".
@Feeps: Mam nadzieję że faktycznie spadną te ceny ale na powrot do cen z przed roku czyli okolic $2 chyba nie ma co liczyć niestety. Tak z ciekawości w którym stanie mieszkasz?
Wynajecie 800sqft w kiepskiej dzielnicy $2400 i uwazam sie za szczesciarza, ze taki deal wyrwalem


@kupar-marynar: To co Ty tam jeszcze robisz :)? Zastanow sie nad przeniesieniem do normalniejszego stanu, jest jeszcze na szczescie kilka do wyboru.
Tez w swoim zyciu mialem, na szczescie krotki, epizod mieszkania w CA, ale szybko sie stamtad wynioslem. Tak na prawde po za pieknymi parkami, ktore sa w ca to nic za bardzo mi sie