Wpis z mikrobloga

@a231 tak. Z kota urodzonego w dziczy zajelo nam okolo rok by nam kompletnie zaufal ;) Tyson jest tak glodny bliskosci i przytulania ze jestesmy w szoku. Jest tez mega intelligentny i szybko sie uczy ludzkiego zachowania. Widac po nim ze jest starszy, bo ma sporo siwej siersci. Wiec mozliwe ze jego wiek jest powodem ze nam zaufal. Woli spedzic starosc w cieple i z pewnym jedzeniem. Mamy tylko jeden problem, bo
elsaha - @a231 tak. Z kota urodzonego w dziczy zajelo nam okolo rok by nam kompletnie...

źródło: comment_1639098450Y89ZQbW7rKRFl0K3K5aelw.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elsaha: powstaw konewkę w widocznym dla niego miejscu. Moje koty pija tylko wodę z konewki, najlepiej taka która stoi parę dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@odislaw Wymagalo to od nas sporo cierpliwosci, opanowania, rutyny i jedzenia. Jednak najwazniejsze bylo dac kotu mozliwosc zblizenia sie do nas w jego wlasnym tempie. Podczas poczatku pandemi i pierwszego lockdownu przeprowadzilismy sie z nasza sw pamieci kotka na wies, na obszar ktory jest Tysona terenem. Na poczatku obserwowal nas z daleka, albo ukrycia w lasku obok. Zaczelismy go dokarmiac, ale zawsze uciekal na jakies 10/20m. Po czasie zaczal podchodzic pod dzrwi
elsaha - @odislaw Wymagalo to od nas sporo cierpliwosci, opanowania, rutyny i jedzeni...

źródło: comment_1639710954ia6AZiXYvANQhMLdsgl98X.jpg

Pobierz
@odislaw Cleo adoptowalismy jak juz byla stara i taki byl nasz plan, by adoptowac starsze niechciane koty. I tu pojawil sie Tyson i szansa na danie mu domu na starosc
@elsaha: ale fajny bydlak( ͡° ͜ʖ ͡°), dzięki za tak dokładne info( ͡° ͜ʖ ͡°)
btw twoj proces oswajania kota był bardzo podobny do mojego z małą różnicą, ze ja miałem do czynienia z kilkumiesięczną dziką kotką( ͡° ͜ʖ ͡°)