Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@starypijany123: jeden 30 minut temu z busa na a4 wyzywał przez cb kierowców z piaskarek bo Legnica -> Wrocław śnieg mu leży na autostradzie xD. Wścieklizny dostał jakby jego żona zdradziła go z krasnalem :D
wyjaśnijcie mi czemu w Niemczech tak się nie dzieje.


@stern24:
oczywiście, że się dzieje :)
to, że ty tego nie widzisz to nie znaczy że tam się tak nie zdarza

Nie, ludzie wykonują swoją pracę i piaskarki wyjeżdżają na drogi jak się robi zimno, a nie jak już pada.

bzdura- u nas również jeżdża zanim są przymrozki albo pada

wiesz dlaczego w Niemczech się tak nie dzieje? bo tam ludzie korzystają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stern24: Niemcy? Niemcy ostatnio z czym sobie dobrze radzą to z zamykaniem wiaduktów autostradowych (a1, a45, a43...), z niczym innym
kolejny który myśli, że piaskarek jest tysiące i mogą być wszędzie

@starypijany123: właściwie, piaskarek jest tysiące
może nie są w każdym miejscu, ale przy bardziej ruchliwych trasach zwykle rozmieszczane są co kilkanaście-kilkadziesiąt kilometrów co pozwala ogarnąć odcinek w 15-30 minut
@PanKracy582: zrobiłem w tym tygodniu 2,5kkm po niemieckich autostradach i 500km po polskich ekspresówkach. Tylko dzisiaj 500km w DE i 500 w PL. W północnych Niemczech mocniej sypało, a drogi były czarne.
Nie wiem czego sie tyczy Twoje foto.
zrobiłem w tym tygodniu 2,5kkm po niemieckich autostradach i 500km po polskich ekspresówkach. Tylko dzisiaj 500km w DE i 500 w PL. W północnych Niemczech mocniej sypało, a drogi były czarne.


@stern24:
zupełnie mnie to nie obchodzi ¯\_(ツ)_/¯

Nie wiem czego sie tyczy Twoje foto.


@stern24:
moje foto tyczy się tych twoich mitycznych niemiec, no czytaj ze zrozumieniem co zacytowałem i co napisałem!