Wpis z mikrobloga

Ja wiem ze @3x32 dodaje trochę oliwy do ognia, ale co by było gdyby to była wasz matka? Powtarzam co by było gdyby to wasz matka została obrażona. Jak sam dostałem kilka razy bana za znaleziska z legendarnym 7 tagiem polityka i uważam ze moderacja moderując na głównej jest mega stronnicza. Natomiast mikroblog jest jak pastwisko ze starym rozleniwionym bottasem pasterskim. Żeby tutaj dostać bana trzeba się trochę napracować, albo podpaść wrzucając koteriadę (swoją drogą jakże mądry sposób na odreagowania cudzej banicji na kilka dni przed wyścigiem xd). Tak więc nim rozpalicie pochodnie i ruszycie z widłami, co już się dzieje może warto zapytać @3x32 za co tak właściwie zgłosił drugiego użytkownika. W mojej ocenie użytkownik niepotrzebnie bawił się w tagowego szeryfa co to codziennie swoim tagiem #codzienneniewrucil przypominał innym ze mają usunąć konta, jednak szala się przechyliła na jego niekorzyść.
#f1 #f1spam
Gentleman_Adrian - Ja wiem ze @3x32 dodaje trochę oliwy do ognia, ale co by było gdyb...

źródło: comment_1639054522LmkzG0mKW66003MVQrCav7.jpg

Pobierz
  • 10