Wpis z mikrobloga

@Aiden7: ziom wyluzuj. Przecież to nie dowolna teza tylko wynika jak w mordę że tylko 25% fanów Verstappena uważa że wygra. I nie chodzi o umiejętności kierowcy. Poza tym sam wykres już odrzucając mój komentarz skoro Ci nie pasuje jest krystalicznie uczciwy i nie ma śladu manipulacji.
@mazaq1: Raczej nie o luz chodzi, ale twoje twierdzenie nie ma nic wspólnego z prawdą. Hamilton był szybszy od Maxa średnio 0,7s albo i więcej w ostatnich wyścigach przy czym gównie nadrabiał na prostych, a więc i opony miał w lepszym stanie niż Max jadący z większą prędkością w zakrętach. Motyw powtórzył się dwa razy.

I nie chodzi o umiejętności kierowcy.


@mazaq1: Tutaj fani Verstappena pewnie się zgodzą. Gdybyś rozbudował
@Aiden7: to ja Tobie powiem o co mi chodziło.
Zadałem we wpisie pytanie ale tak "chytrze" żeby ludzie klikali to co naprawdę uważają a nie to czego sobie życzą. Więc zapytałem komu kibicują (czyli kogo życzyliby sobie by wygrał) i jednocześnie przewidywania kto naprawdę wygra.
Uważam że to się udało i jestem zaskoczony że wiara RedBullowców jest tak niska - nawet patrząc że Max wygrał więcej wyścigów a licząc Węgry oraz
Zdaję sobie doskonale sprawę dlaczego pod koniec sezonu jest jak jest. Nawet osobiście uważam że Max spokojnie pokonałby Hama w takim samym aucie. Ankieta miała pokazać i pokazała nastroje, które ogólnie są złe.


@mazaq1: O to właśnie chodzi.

Twoje stwierdzenie brzmi:

No i popatrzcie jaką wiarę w swojego idola mają fani Verstappena :)


Patrząc nawet na to co napisałeś w ostatnim wpisie to raczej nie chodzi o wiarę w Verstappena, a