Wpis z mikrobloga

wytłumaczy mi ktoś obeznany jak działają te opłaty za wypożyczenie, niby mam już setki godzin w fm-a a dalej nie rozumiem jak to działa i kto kiedy komu płaci, zresztą nawet w filmach na yt i poradnikach są sprzeczne informacje więc chyba nie tylko ja mam taki problem
zawsze wypożyczam sporą ilość piłkarzy Z klubu i chciałbym coś przy okazji na tym zarobić, nawet nie wiem czy w sposób w jaki to robiłem do tej pory coś zarabiałem czy czasem nie płaciłem całej pensji tym wypożyczonym bo nawet nie da się tego sprawdzić w finansach
#footballmanager
Pobierz
źródło: comment_1639043846muq7MqkO4ZL2zdOUAtWVYF.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quavere: to wszystko dotyczy drużyny do której będzie wypożyczony zawodnik. Zrób sobie porównanie, spróbuj wypożyczyć jakiegoś grajka z dużą opłata za grę i zobaczysz że nie będzie chętnych, a jak zmniejszysz to chętni się znajdą.
@Noiser13: No tak te dwie pierwsze linijki to raczej rozumiem że tyle mi klub płaci do którego wypożyczam, chociaż jak ustawie 50k to w podsumowaniu mam "miesięczne koszty tego wypożyczenia wyniosą 550k" i mnie to myli zawsze, ale może to coś z tłumaczeniem zrypali
Ale procent wynagrodzeń nie ogarniam kompletnie, pierwszy jest opisany jako:
"Część wynagrodzenia piłkarza pokrywana przez MACIERZYSTY klub, gdy piłkarz gra w pierwszym zespole"
a druga:
"Część wynagrodzenia