Wpis z mikrobloga

Do osób które zwracały pada/pleja do wymiany/naprawy. 30 listopada nadałem paczkę zgodnie z instrukcją (przyszedł kurier DPD, odebrał #ps5 i pojechał w siną dal). Dzisiaj sprawdzam status zwrotu na stronie sony i nadal jest "zwrot został potwierdzony". Nie jest nawet w drodze, a w sumie to powinien już być na miejscu po tylu dniach podróży kurierem. Powinienem dostać jakiegoś maila od DPD w momencie odbioru? U was ten status aktualizował się normalnie czy może źle to działa i wy też mieliście ten jeden status? Gostek w momencie zgłaszania usterki mówił, że ps5 powinno do mnie wrócić po ok. 3 tygodniach stąd moje zaniepokojenie-jak nadal nie jest w drodze to nie ma co liczyć na paczkę przed świętami...
ratollo - Do osób które zwracały pada/pleja do wymiany/naprawy. 30 listopada nadałem ...

źródło: comment_1639042364n1qtubVij7jnwcwC4Mi2LR.jpg

Pobierz
  • 9
@Celinka95: @Makurise: a no dzięki, uspokoiliście mnie :P Zwrot dotyczy całego ps5-niestety miałem buga przez którego raz na kilka uruchomień z trybu spoczynku nie dało się połączyć pada i trzeba było wykonywać hard reset. Łączyło się to oczywiście z wyłączeniem gry i niemożnością kontynuowania od razu. No i ze wstawaniem do konsoli aby wyłączyć ją za pomocą przycisku :(
@ratollo: zawsze możesz zadzwonić na infolinie i powiedzą Ci tam jaki masz status. U mnie też nie aktualizowało do tego jeszcze konsultant #!$%@? nr seryjne bo wysylalem i pada i konsole więc ich męczyłem na infolini. Więc dzwoń dowiesz się wszystkiego bo u nich wszystko widać gdzie jest sprzęt
@ratollo: Ja wysłałem swoją konsolę 15 listopada i dopiero 29 listopada trafiła do ich serwisu. Musiałem jednak interweniować telefonicznie i wtedy zmienili status na stronie śledzenia. Nadal czekam jednak na konsolę (poinformowali mnie mailowo, że czas naprawy może się przedłużyć).
@gawix no niestety jest niewielka grupa ludzi ktora ma ten problem. Niektorzy sie z tym godzą, inni nie. Gdybym nie mial xboxa series s z gamepassem to chyba bym nie odsylal pleja z tego powodu. Czasami udawalo mi sie wlaczac z trybu uspienia 10x z rzedu, a czasami co drugie włączenie to problem z tym cholernym kontrolerem. Bardzo sobie cenie opcje szybciutkiego włączenia konsoli z trybu uspienia, szybka rundka i tyle wiec