Wpis z mikrobloga

Czy warto zainwestować 100 tys. złotych w działkę o powierzchni 500 m2? Działka znajduje się ok. 70 km od Warszawy i posiada wszystkie przyłącza. Nie mam w zamiarach budowy domu, ale chcę ulokować w niej swoje pieniądze. Czy to dobry pomysł? #nieruchomosci #inwestycje
  • 17
  • Odpowiedz
@marek-krakow czyli jeśli jest to hipotetycznie ostatnia działka względnie blisko centrum na osiedlu domków jednorodzinnych w takim np Łowiczu to jak przyjdzie krach to magicznie te działki się namnożą?
  • Odpowiedz
Aż sobie sprawdziłem. Dokładnie 2 lata temu szukałem działki w tej cenie, ale w innej części Polski.
Już była pandemia i nerwówka, ale do wybuchu inflacji było jeszcze daleko.

Boże drogi. Wtedy działka za 100.000, dzisiaj podobne w okolicy w podobnym rozmiarze 200.000 i więcej.

A trolle szydzą że Morawiecki miał 14-sto krotną przebitkę na działce z 2002...
  • Odpowiedz
@nicalibres: rosadz drzew w #!$%@? w koło od twojej działki i jak urosną, a ktoś będzie chciał robić dziwne rzeczy to zgłaszaj do urzędu marszałkowskiego xd Nawet na tych innych działkach obok. (:
  • Odpowiedz
@nicalibres: plan zagospodarowania pozwala na budowę domu jednorodzinnego na 500m? W wielu gminach minimum to 600-700m. Jeśli uzyskasz potwierdzenie ze można się tam budować to spoko
  • Odpowiedz
@nicalibres: jeśli jesteś zwolennikiem wykopowej szkoły kupowania na górce i sprzedawania na dołku to idealny moment na zakup działki.


Co #!$%@?? Czy my żyjemy w tym samym kraju? Czy może nie słyszałeś, że pis ma dopłacać do mieszkań?
  • Odpowiedz