Wpis z mikrobloga

Ale jajca XD
Spotkałem się z kolega pod jednym z marketów. Stanęliśmy za autem i walnęliśmy sobie na szybkości po wiaderku (nie, nie było nas widać bo stanęliśmy na ostatnim miejscu w rogu w ciemności XD). Zjaralismy szluga, wsiedliśmy na chwile do fury a tu nagle podjeżdża 997. Było to bardzo podejrzane bo wjechali na parking i jakby wiedzieli kogo maja szukać - stanęli za nami blokując nam wyjazd xd minęła minuta, przeparkowali i stanęli prostopadle do nas. Szybka analiza w głowie i mówię do koleżki, dawaj bierzemy pancz i #!$%@? z fury bo coś czuje, ze zaraz do nas wyjdą. No i tak zrobiliśmy, wyszliśmy, odpalilismy szluga i zaczęliśmy iść przed siebie. Te pały jechały za nami przed jakieś 200 metrów i się zatrzymali jak zaczęliśmy wchodzic w bloki. Minęło 20 minut, a oni nadal stali jakby czekali aż wrócimy. #!$%@? drugą butle, poszliśmy na gastro i jak wróciliśmy to już ich nie było, ale jestem ciekawy czy to zbieg okoliczności czy ktoś do nich zadzwonił.
#narkotykizawszespoko #wykopjointclub
  • 13
@Krzysiek-11: no jak jesteście patologią to normalne, że policja się wami interesuje, normalni ludzie nie ćpają żadnych wiader na parkingach, tylko w domu na spokojnie się odurzają narkotykami, żeby nie wywoływać niepotrzebnych dziwnych reakcji społecznych. W tym przypadku to akurat problem jest z wami, a nie z policją byku, bardzo dobrze zareagowali, mam nadzieję, że spisali numery fury i będą kontrolować trzeźwość kierowcy pod kątem substancji odurzających.
Z fartem.
@Krzysiek-11: Dobrze, że moje wpisy się Tobie podobają, ale mi się jednocześnie Twoje zachowanie nie podoba i uważam je za idiotyczne wręcz, pozbawione jakichkolwiek refleksji, co z kolei świadczy o Twojej osobie i nie świadczy zbyt dobrze.
Z fartem mordeczko.