Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy Kindle papperwhite 2 4GB w idealnym stanie wizualnym za 200 zł to dobra oferta ? Książki czytam w sumie okazjonalnie- nigdy nie miałem czytnika ( szczerze to chyba nawet nie miałem żadnego w rękach ) i kompletnie się na tym nie znam. Warto w ogóle kupować tak stary czytnik ? #kindle
  • 16
@CWhitePL: w zeszłym miesiącu nowy kindle 10 był za 270zl. W tym kontekście masz słabą ofertę. O ile nie potrzebujesz na szybko, to ja bym czekał.

Pw2 to dziadek i bateria zwyczajnie musi być starmoszona. Działać będzie, ale moim zdaniem co najmniej 50zl za dużo.
@CWhitePL: co do z library, to tak, będzie działać. Kindla nie interesuje skąd masz plik, każdy w formacie *.mobi który na niego wyślesz będzie działać.
@ryhu dzięki ! Spróbuję wynegocjować niższą cenę :) ewentualnie poszukam innej oferty. Dziękuję za pomoc ! Zaczynam się przekonywać , że chyba warto w końcu kupić jakiś czytnik
będzie można na niego bez problemu wgrywać książki z z-library


@CWhitePL: Nigdy o tym nie słyszałem. Natomiast jeżeli masz pliki które NIE są zabezpieczone a dają się czytać/konwetować np. w Calibre - to nie powinieneś mieć problemu z czytaniem ich na czytniku. Ja czasem jak mam do przeczytania coś dłuższego a chcę np. na spokojnie w łóżku, to otwieram windowsowego WordPada, wklejam tekst (np. ze strony przez ctrl+C/ctrl+V) zapisuję i konwertuję
@CWhitePL: i co, udało się? Bo teraz będzie oficjalnie na Amazonie znowu dobra cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to erli to podbno wałek jakiś, trzy produkty w dobrej cenie i że się niby nie da i tak czego tam tanio kupić