Wpis z mikrobloga

@FlyorDie: xD, u mnie w poblizu jest nowe osiedle dla domków , co ma ulice koralowa, turkusowa, teczowa takze jest. Powinni spalic wszystkie domy - idac ta prawacka logiką , do tego auta takze spalic- bo wiadomo - full wypas wersja na podtlenek LGBT
Po czym Bóg dodał: A to jest znak przymierza, które ja zawieram z wami i każdą istotą żywą, jaka jest z wami, na wieczne czasy: Łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną a ziemią. A gdy rozciągnę obłoki nad ziemią i gdy ukaże się ten łuk na obłokach, wtedy wspomnę na moje przymierze, które zawarłem z wami i z wszelką istotą żywą, z każdym człowiekiem; i nie będzie
@FlyorDie: akurat przy pisie ( co to #!$%@? voldemort ze nie można napisać nazwy partii tylko jakieś gwiazdki #!$%@?) to działa to w ten sposób że przez nienawiść przez dwie kadencje (8 lat) większość zagłosuje na mniejsze zło czyli KO tak jak po 8 latach rządzenia PO głosowali na PiS. Historia lubi się powtarzać. Tak czy siak przykład z dupy, a ludzie to idioci.