Wpis z mikrobloga

#transport #tir #ciezarowki #prawojazdy

Hejo, przyszła inflacja i czas zrobić C+E by temu zaradzić. Jaki jest realny koszt prawka +/- i co prócz samego prawa jazdy muszę mieć obligatoryjnie? Kurs wstępny i szkolenie z przewozu rzeczy?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4pak piwa zawsze że sobą i nie mycie się przez minimum 2 tygodnie


@szade: apka z mapą stacji z prysznicami to pierwsze, co zainstalowałem na telefonie xD alko nie pijam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Licz 10k PLN - zwróci ci się przy pierwszej wypłacie na zachodzie.


@PfefferWerfer: będę szukał roboty raczej na krajówce w formie dorobienia sobie - mam swoją działalność, gdzie większość rzeczy żona weźmie na siebie i po prostu chcę dorobić z opcją zdalnego laptopa na pauzie jakbym był potrzebny.

Te badania są jakoś mega straszne? Mam 35 lat, zamiłowania do dużych aut i po prostu trochę to chęć dorobienia, a trochę
  • Odpowiedz
szkoda zdrowia na karjowke IMO. Ten kraj ma taką wadę, że zamieszkują go p0lacy


@wezsepigulke: wszędzie są debile. Za granicą po prostu ich nie rozumiesz. Spędziłem parę lat na B za granicą, rozumiem klimat gonitwy itd, tym bardziej bez tacho to zażynanie się do upadłego.

W mojej okolicy są ciekawe oferty na rozwózki po biedronkach i lidlach, 4 dni jazdy 2 dni wolnego ok 6,5k na rękę.
  • Odpowiedz
@zgreddo: Badania? Widzi pan te literki? Proszę stanąć na jednej nodze, zamknąć oczy i dotknąć prawym palcem wskazującym nosa, proszę wciskać guziki gdy zapalą się na czerwono, oślepimy pana światłem i niech pan powie jak zacznie widzieć jakiś kształt, proszę ustawić te dwa patyczki w równej odległości do punktu odniesienia.

Na krajówce masz większy #!$%@? niż na międzynarodówce, bo są gorsze drogi, więcej załadunków/rozładunków no i dealowanie z furiatami/wjazdami na
  • Odpowiedz
@zgreddo jednak jakoś pracy tych wszystkich magazynow czy innych firm za granicą to ogolnie przepaść w stosunku do polskich kołchozów, gdzie jeden od drugiego jest ważniejszy, a każdy gówno robi
  • Odpowiedz
@zgreddo jak masz wymagany wiek to po wyrobieniu pkk możesz od razu zapisać się na egzamin teoretyczny. Testów nauczysz się na stronie Teoria.pl dajesz lajka na fb i masz dostęp do pytań a do wordu zapiszesz się przez stronę infocar
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zgreddo: zach-pom
7500 zł C CE i kwalifikacja
250 zł lekarz i psycholog
Teoria 30, praktyka 200 i 240 zł
Coś na dojazdy

Strasznie dużo osób zostaje uwalonych na placu, przygotuj się na to, że egzaminatorzy będą surowi i instruktor będzie do nich uprzedzony. Kurs wstępny - kwalifikacja wstępna przyspieszona jeśli masz ponad 21 lat - to jest szkolenie, które musisz mieć aby zostać gdziekolwiek zatrudniony.
  • Odpowiedz