Wpis z mikrobloga

Słuchajcie coś #!$%@? tego Tindera dopiero teraz podliczyło lajki i w sumie wyszło ponad 100

Wniosek jest taki, że różowa 2/10 ma więcej lajkow niż Chad 9/10

Wiadomości ze spermiarzami potem będę wrzucał bo nawet jeszcze nie dawałem lajkow żadnych facetom.

Ps. Z dedykacją dla wszystkich różowych co pisały, że nikt ich nie chce( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #p0lka #hipergamia #blackpill #damskiprzegryw #pieklokobiet
Kodzirasek - Słuchajcie coś #!$%@? tego Tindera dopiero teraz podliczyło lajki i w su...

źródło: comment_1638965176v4gNlp0ASUKvSCnMj67DFj.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Z tym 2/10 to chyba trochę przesada ale przeciętna laska 5-6/10 na pewno ma więcej ma polubień, z tym że no niestety na tinderze jest dużo wiecej creepow płci męskiej, także nie wiadomo, czy się cieszyć. Lepiej mieć mniej ale normalnych ludzi.
  • Odpowiedz
@Krynicka: nie, z mężczyznami to tak nie działa niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) różowe nie lajkują byle kogo + jest zawsze ta opcja, że trafisz na niebieskiego, który trolluje z konta różowej
  • Odpowiedz
Daj spokój, słownik różowych:
" Nikt mnie nie chce" =. " nie chca mnie osoby których ja chcę bo nic sobą nie reprezentuje poza chill and Netflix, dlatego tak mówię że pewno dlatego że brzydka jestem. wracają ,"
  • Odpowiedz
@itsover: Praktycznie z każdym para a wybieram samych przystojniaków wiec przez 48 h myśle ze nawet z 500 lub więcej by było ale nie mam premium żeby marchwowac tyle bo jest limit
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Bo laski 2/10 myślą że są 8 i takich typów szukają. Ja jestem dość przystojny i w #!$%@? często podbijały do mnie typiary typu 2/10 (tak śmieszki, te lepsze też się zdarzały) i w zasadzie chyba były przekonane że to się uda
  • Odpowiedz