Wpis z mikrobloga

Siemanko. Chciałem wyplacic kase z ic markets ale mają jakis do mnie problem ( ͡° ʖ̯ ͡°) wyslalme im "bank statement" z ing. Jest tam moje imie nazwisko numer konta i logo banku. Zakrylem na nim jedynie moj adres i numer dowodu osobistego. Mial ktos taki problem? Nie wiem co jeszcze im dosłać. A dogadac sie z nimi ciężko ciągle wysyłają tę samą formułkę.
#gielda #forex
#icmarkets
  • 9
  • Odpowiedz
@tank_driver: kwota wlasnie malutka. Bo tam zaczynalem inwestowanie i teraz sobie przypomnialem ze mam tam hajs. Cale 59usd
To wysyłają:
Please provide us with a copy of an actual bank statement stamped by the bank clearly showing your name, your bank account number and logo or stamp of the issuer Thank you.
  • Odpowiedz
@Pika_Pika_Chu: Kolego, nie słuchaj mądrości o nie wypłacających brokach z Cypru, to info mniej więcej sprzed 10 lat.

Podejdź do banku i poproś o wyciąg ze stempelkiem, nie zasłaniaj adresu - i tak im wysyłałeś dokumenty do weryfikacji więc go mają. Jeśli będzie inny niż przy rejestracji, dla świętego spokoju możesz na szybko online zmienić w bankowości internetowej.

Jeśli będziesz miał pomimo tego problemy z wypłatą podbij na priv, pracuję w
  • Odpowiedz