Wpis z mikrobloga

Niech jej ziemia lekką będzie.


@J3bzzz: że co? Przecież jeszcze żyje. Tylko modli sie do tego samego Boga ale innego proroka:

Na początku września 2017 podała do publicznej wiadomości informację o zmianie imienia i nazwiska na Magda Davitt[4][5][6]. Z kolei pod koniec października 2018 poinformowała o konwersji na islam i zmianie imienia na Shuhada[7].
4pietrowydrapaczchmur - > Niech jej ziemia lekką będzie.

@J3bzzz: że co? Przecież ...

źródło: comment_1638993205LBi2WEc4yhnC4f57KedNgm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mochiron: Lel, przeczytaj całość i nie pal głupa że w 5 minut to zdążyłeś przejrzeć. Jak interesuje Cię temat to masz artykuły, masz znalezisko, w którymś chyba były nawet największe smaczki przytoczone. Jest wprost powiedziane że dostawał raporty na ten temat, że wiedział że dzieci były #!$%@?, ale nawet mi się nie chce szukać tych fragmentów dla Ciebie bo już widzę że się zaczyna odwracanie kota ogonem xD
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie. Zakładam, że skoro wklejasz ten raport to się z nim zapoznałeś. Skoro tak to napisz, które sekcje zawierają te dowody. Ja zweryfikuję i będzie wszystko jasne. Natomiast takie zabawy z ctrl+f wskazują, że nie czytałeś.
  • Odpowiedz