Wpis z mikrobloga

Na drugim miejscu jest "naura" co to #!$%@? jest?


@placebo_: Tylko że NAUŁRA używa większość gówniaków i to jest mega popularne słowo obecnie i tak się praktycznie większość młodzieży teraż żegna. Nie wiem skąd się wziął śpiulkolot. To już sześdziesiona by lepiej pasowała xD

Więc różnica między naura, a śpiulkolotem jest taka że tego pierwszego faktycznie używa się w codziennej mowie i jest popularne, a o istnieniu tego drugiego młodzież się
Tylko że NAUŁRA używa większość gówniaków i to jest mega popularne słowo obecnie i tak się praktycznie większość młodzieży teraż żegna.


@KochanekAdmina: To dość brutalny reality check dla mnie, bo uznaję się za młodzież, a aż do wczoraj nie miałem pojęcia o istnieniu żadnego z tych słów (oba są zresztą totalnie #!$%@?) xD

No ale parafrazując takiego jednego gościa, nie znam wiele osób, które mówią "śpiulkolot" lub "naura", bo obracam się
@Vampurr: Wydaje mi się, że akurat naura jest dużo łatwiejsze do skojarzenia z "nara" czyli skrótu od na razie. A o tym śpiukolocie nigdy nie słyszałem tak samo jak osoby które pytałem (w wieku 17-25)