Wpis z mikrobloga

ale ta nasza milicja to jednak dzbany, dopiero coś im zaświtało, jak zorientowali się że gość miał ponad 40 kolizji tylko na terenie Kielc przez ostatnich kilka lat xDD


@Lolenson1888:
dwie sprawy:
- nie ma już milicji od lat w naszym kraju
- policji nie obchodzi kto ile miał kolizji bo to zmartwienie ubezpieczalni

weź to usuń i się nie kompromituj
  • Odpowiedz
No to zajebiście. Jutro rzucam pracę i jadę na miasto wyłudzać odszkodowania


@Lolenson1888:
a rób co chcesz, co mnie to obchodzi?
policję obchodzi badanie techniczne, trzeźwość kierowcy i to wszystko, oni przecież nie ingerują w żaden sposób w likwidację szkody

chciałbyś, aby bagiety miały wgląd w to, kto ile szkód zrobił? a gdzie wolność, czy to by nie była nadmierna inwigilacja?
  • Odpowiedz
@errorek95: osobiście jestem z Kielc i codziennie jeżdżę pary razy po tym rondzie. Ja go widziałem nawet jak tłukł oplem corsą b za 1000zł. Miał swego czasu charakterysytyczną blond czuprynę. Nawet z filmików pamietam, że samochodami z wypożyczalnia zastepczymi wymuszał kolizje. On nie robił tego tylko dla kasy a i dla satysfakcji chyba. Ogólnie nawet jakby ich miał 200 to by mu nic nie udowodnili ale głąb wrzucał filmy internet.
  • Odpowiedz
@Greko9672: @Gunslinger: ale w dalszym ciągu, przecież w TU normalnie sie pojazuje tam na czerwono jak szkoda na aucie była stosunkowo niedawno i wtedy moga pobrać od innych TU dane szkody i nawet fotki, jak nikt tego wcześniej nie ogarnał to ja nie wiem
  • Odpowiedz
@Greko9672: to prawda, znam jego poczynania od samych początków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wcześniej notorycznie walił swoimi autami, alfa romeo, ford mondeo, fiat grande punto, opel vectra C, natomiast jakoś w ostatnim roku zaczął do stop chama wysyłać nagrania z właśnie takich gruzów, jakieś audi 80 z grającymi panewkami, stare fordy, może też ten opel corsa b o którym mówisz. specjalnie je kupował na te okazje, a
  • Odpowiedz