Wpis z mikrobloga

@SlodkaBestia: Nie pamiętam ile Mh/S ale miałem 6 czy 8 koparek, w każdej 6-8 sztuk 1080Ti, ciągnęło to gówno prawie 8Kwh ale co zarobiłem to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°) To było już dobre 3 lata temu a sprzedawałem zaraz przed końcem gwarancji kiedy pojedyncze sztuki już zaczęły padać mimo, że jechałem na dużym undervolcie -40%
@Quirang: jeśli masz dom a nie mieszkasz w blogu to hałas nie jest odczuwalny, ja to finalnie trzymałem w piwnicy, gdzie w zimę zamiast normalnej temperatury bliskiej zeru było 20-30 stopni, w lato około 40-50 stopni. Były oczywiście czujniki dymu i przerobiona instalacja elektryczna aby prąd ciągnąć z "siły" z masą bezpieczników różnico-prądowych itp, czujniki dymu też wpięte w instalację, rozłączyłyby pobór gdyby coś się stało.

8kwh na godzinę jak h
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malalon: No nie zrozumiał chłop co to za jednostka miary ¯\_(ツ)_/¯

Ciekawe co sobie pomyśli jeśli powiem, że ja to mam na rachunku 80kWh miesięcznie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malalon: ja to za dużo myślę przed każdą decyzją, żeby wchodzić w takie ryzykowne tematy. Można się śmiać, albo i cieszyć z własnej inteligencji, ale faktem jest, że nie zawsze to inteligencja wygrywa... nawet neandertalczycy mieli większe mózgi od nas, ale to my wygraliśmy xD