Wpis z mikrobloga

Ahhh, ten incydent kałowy szurów to jest pięknego. Jeden z moich ulubionych szurskich memów stał się właśnie prawdą, tylko że dla was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sracie na tagu, w znaleziskach, przeklinacie, wyzywacie, repostujecie 10 raz te same memy, powielacie mity obalone 10 razy, wiele osób przez cały dzień. xDD
Ja i większość zaszczepionych mamy to totalnie w dupie, żyje praktycznie normalnie TYLKO OLABOGA MUSZĘ ZAŁOŻYĆ KAWAŁEK MATERIAŁU NA RYJ MOJA WOlność
Gunwno zrobicie, możecie sobie co najwyżej defekować nawzajem we wpisach i tak jak im się będzie im się opłacało wprowadzić obowiązek dla wszystkich to i tak to zrobią
A jak wyjdziecie na ulice to dla mnie też win, przecież nie będę bronił pisowców. xD
Tylko niech was będzie trochę więcej niż te 11 osób we Wrocławiu xDD
#koronawirus #neuropa #bekazszurow
Michal0173 - Ahhh, ten incydent kałowy szurów to jest pięknego. Jeden z moich ulubion...

źródło: comment_1638883694v7Rw9Zk16iiRXxPpAGqjP9.jpg

Pobierz
  • 8
@Michal0173: ale zauważyłeś, że te nowe obostrzenia to raczej walą we wszystkich po równo, a antyszczepów to stosunkowo lekko ruszyli. Plus w ich nowej strategii dowalili zaszczepionym wprowadzając obowiązek testów dla wszystkich domowników niezależnie od szczepienia.