Wpis z mikrobloga

to chyba jakiś scam xD


@wawelkor: Nie no co Ty... przecież to legitna chińska modelka mieszkają w Pcimiu dolnym wraz z 20 innymi chińskimi modelkami szukającymi szczęścia w Polsce i chcącymi dać szczęście wybrańcowi w postaci sprawdzonej metody inwestowania. Ja z taka pisałem i wysłała mi link, żeby wpłacić pieniądze. Teraz jestem milionerem i mieszkam w Szanghaju xD
  • Odpowiedz
@BratJuzew: Chodzi najpewniej o to, że jakiś chiński #!$%@? popisze z Tobą chwilę, a później Ci wyśle link do jakieś strony, żeby przelać hajs. Po prostu tworzą takie fake konta wrzucając jakieś zdjęcia wytapetowanych chińskich samic, żeby zachęcić do kontaktu. Taki chiński scam jak cały ten ich kraj
  • Odpowiedz
@DrKittens: Ok, dzięki. Myślałem, że coś bardziej podstępnego. W końcu przelanie hajsu losowej osobie z internetów ze zdjęciem ładnej Chinki świadczy, delikatnie mówiąc, o niskim poziomie instynktu samozachowawczego. Z drugiej strony, ktoś musi się na to łapać, skoro faktycznie tyle tych kont jest.
  • Odpowiedz
@BratJuzew: Nie przelewasz jej hajsu tylko na giełdę
Gdzieś o tym czytałem działa to tak, ze na jakiejś stronie internetowej mówi żebyś otworzyl konto demo i mówi w co masz inwestować. Inwestujesz to rośnie potem rośnie
Jesteś zadowolony, wpłacasz prawdziwa kasę, jak wpłacisz to kasa przepada bo ta giełda to jakaś lewa strona
  • Odpowiedz