Wpis z mikrobloga

#vr #oculus

Polecacie jakieś gry fitness, aby się mega rozruszać i zalać potem?

Z takich skoczniejszych mam:
Beat Saber - Wiadomo, ale po wejściu na expert przestała sprawiać frajdę ruszania się, a bardziej na ranking i operowanie nadgarstkami ()

Ragnarock

Synth Riders

Blade and Sorcery - Uznajmy, bo można się nieźle poruszać. Niestety muszę odpuścić, bo mam lekko pęknięty kontroler od przywalenia w rant telewizora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Testowałem też OhShape, ale mam zbyt mały pokój na takie zabawy ()

Znajdzie się coś jeszcze ciekawego co nie jest kolejną kopią BS i SR z martwą społecznością, brakiem wsparcia custom songów? Mam wrażenie, że wszystkie "fitness gry" są na jedno kopyto ( _)

Przydałby się taki Ring Fit na VR ()
  • 24
  • Odpowiedz
@Kernydz: Podobne do BaS, nie chce drugiego pękniętego kontrolera xDDD

@ampcode: Myślałem nad tym, ale niestety nie mam dużego pokoju, a słyszałem, że to must have (,)

@fishery: @Piootreks: To nie jest prosta strzelanka na szynach? Tak przynajmniej mi się ciągle wydaje ¯\_(ツ)_/¯
No i do takiej gry przydałyby się custom songi, a z tego co słyszałem nadal nie jest
  • Odpowiedz
@BlackReven: Na easy może jest. Na najwyższym poziomie trudności trzeba się mocno nagimnastykować, z każdej strony nadlatują pociski, których trzeba unikać matrix-style. Dodatkowo pojawiają się różnego rodzaju ściany, które trzeba ominąć bokiem lub dołem.
  • Odpowiedz
@BlackReven: po PistolWhip będzie Cię napieprzać wszystko - ręce, nogi, kark, krzyże. Włącz "dwa pistolety" i poziom hard. Wycisk gwarantowany.
Beat VR był fajny, ale ten stary. W nowym ponoć już nie to samo.
  • Odpowiedz
@BlackReven: obadaj Audio Trip, odpal sobie w trybie "cardio" np. "Mandala" lub "Gangnam style".
przyzwoicie daje w kość przy tym nie trzeba się uczyć układów na pamięć.
jak się nie spodoba to zażądaj zwrotu

+1 Pistol whip, może nie tyle nogi a cały core? aktywuje mięsnie o których człowiek nie miał pojęcia że ma.
oczywiście na hard
  • Odpowiedz
@BlackReven: Zdecydowanie Blaston! A dodatkowo na naszym discordzie - gg/bFz7B7aFyU trwaja aktualnie zapisy do turnieju w Blastona wlasnie. I mamy kilka kodów na STEAM i Oculus do rozdania :)
  • Odpowiedz
@ampcode: @Gothicman12: Pograłem chwilę w ten boks i o ile zabawa z workiem treningowym i dummy jest zajebista, tak niestety do normalnych walk trzeba mieć mega dużo miejsca ()

@fishery: @fishery: @RRybak: Przyznam się, że nie doceniałem PW. Walka z dwoma pistoletami daje frajdę i nawet Hard się udało zrobić. Tylko cholernie mnie boli brak customków i przez
  • Odpowiedz