Wpis z mikrobloga

#vr #oculus

Polecacie jakieś gry fitness, aby się mega rozruszać i zalać potem?

Z takich skoczniejszych mam:
Beat Saber - Wiadomo, ale po wejściu na expert przestała sprawiać frajdę ruszania się, a bardziej na ranking i operowanie nadgarstkami ()

Ragnarock

Synth Riders

Blade and Sorcery - Uznajmy, bo można się nieźle poruszać. Niestety muszę odpuścić, bo mam lekko pęknięty kontroler od przywalenia w rant telewizora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Testowałem też OhShape, ale mam zbyt mały pokój na takie zabawy ()

Znajdzie się coś jeszcze ciekawego co nie jest kolejną kopią BS i SR z martwą społecznością, brakiem wsparcia custom songów? Mam wrażenie, że wszystkie "fitness gry" są na jedno kopyto ( _)

Przydałby się taki Ring Fit na VR ()
  • 24
@BlackReven: ja tam mogę pistol whipa pół nocy ogrywać. Stosuj modyfikatory na ograniczone przeładowania, snajperskie strzały (tylko w głowę zalicza), losowi wrogowie i przeszkody. Sama kampania 2089 ma misje, gdzie zostajesz bez broni - inni strzelają, a tobie zostaje tylko okładanie ich kolbami - czysty John Wick :D
Jeszcze co do BS - w zupełności da radę pod tym względem. Po prostu skup się na utworach typu dance i fitness ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam też szukałem innych opcji i ostatecznie to BS zapewnia mi ćwiczenia - gram parę utworów w sposób "taneczny" czy "fitbeatowy", a tylko od czasu do czasu jakiegoś Igorrra czy innego łamańca. Jak na razie tylko FitXR dał mi większy wycisk niż