Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki.
Szukam jakiegoś niewymagającego myślenia h&s i pytanie do was co możecie polecić ?

Diablo 2 w wersji remaster ? Grałem kiedyś dość sporo w stare d2 i grało się przyjemnie i przyzwoicie. Jeżeli bym wracał to pewnie standardowa sorcc ice ew. dla zabawy jakaś amazonka, może Hammuradin.

Titan Quest ? Trochę czytałem, ale nie jest mi temat w ogóle znany. Klimat jakby pasuje i czy możecie powiedzieć coś więcej ?

Patch of Exile. Dawno temu grałem na chwile odpaliłem ale z tego co pamiętam odbiłem się od tytułu ze względu na zbyt dużo możliwości wyboru, rozwoju postaci.

Może macie coś innego czego nie ma na liście ?

A teraz dużo tagów:
#blizzard #diablo2resurrected #titanquest #patchofexile #hackandslash #h&s #pytaniedoeksperta #grykomputerowe
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Siemien: Titan Quest spoko, ale to jest do przejścia na raz, bo jest bardzo powtarzalna.

PoE jest spoko jak masz fajnego builda, z którym się nie męczysz. Z drugiej strony jakoś nie zatrzymała mnie na dłużej.

Możesz spróbować tych:
Diablo 3 - przeszedłem chyba 3 razy. Masa zabawy, całkiem przyjemne zabijanki

Seria Torchlight - słyszałem że dobre, ale nie miałem okazji spróbować

Victor Vran - ciekawe buildy, trochę trudna bo chyba
@Siemien: titan jest spoko wlasnie wyszedl kolejny dodatek. To nie jest diablo i nie zapewni ci grania na tak dlugo no ale moim zdaniem warto zakupic. przeszedlem wszystkie 3 poziomy trudnosci na PC. miedzy dodatkami ukazała też sie wersja na telefon którą tez mocno katowałem.
@Paczek_w_masle: Last Epoch kupiłem jakoś 2 miesiące temu i muszę przyznać że gra się dobrze. Alfa/beta? jest już jak najbardziej grywalna, a twórcy skupiają się na dodawaniu dodatkowego contentu, balansowania oraz kolejnych postaci i ich buildów.
@Siemien: Titan Quest'a można wyrwać za jakieś grosze, do przejścia raz, bardzo fajna gierka.
Grim Dawn to taki TQ tylko nowszy i w innym settingu, też mi się fajnie grało ale po jakimś czasie wkradła się nuda.
D2R zwłaszcza jak grałeś kiedyś dużo to dobra opcja, pytanie dlaczego przestałeś grać. Jeśli ze względu na grafikę, to polecam. Jeśli ze względu na stare rozwiązania technologiczne i sam sposób rozgrywki (trochę, nie oszukujmy
@Siemien: jak dla mnie TQ troche za wolny, GD polecam - fajnie mozna laczyc klasy a i gra nie jest najprostsza im dalej w las.
d3 to d3 - niezla gra ale slabe diablo, 10.12 zaczyna sie nowy sezon
@pi_ki: wiadomo cos kiedy bedzie dostepne multi?
@BaalZebul: Szczerze powiedziawszy przestałem na bieżąco śledzić rozwój tej gry, wiem tylko tyle że już dawno temu zaczęli pracować nad multi i co pewien czas publikują progres. Z tego co znalazłem tutaj to multi jest na ukończeniu, ma być w patchu 0.9, który wejdzie w przyszłym roku “ready when it’s ready”.
Ogólnie podsumowując, w mojej opinii z w/w najciekawsze propozycje to:
- Diablo 2 Ressurected: po prostu stare dobre diablo, ale ma sporo archaicznych rozwiązań oraz nadal trafiają się bugi. Jak je poprawią/zmienią to prawdopodobnie będzie nr1
- Grim Dawn: fajna gra (ukończona) z ciekawymi/ulepszonymi mechanikami innych H&S - nr1
- Last Epoch: nieukończona gra z ogromnym potencjałem (jak będzie gotowa może konkurować o nr1)
- Titan Quest: również ciekawa gra, ale po