Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: a nic takiego, Miłosz próbuje robić satyrę z Kuba (zaznaczył wyraźnie, bo jednak większość jego obserwujących mogloby nie zrozumieć), że niby mają spine o follow - haha, a tu chodzi o przyjaźń, debile - potem spojrzał znacząco na Kubę, chyba go podrywal( ͡° ͜ʖ ͡°)Mil się gdzieś chowa przed wywiadami, Inga trochę śpiewa do siebie lub do Darka/Natki (ciężko stwierdzić) , KrejziMaria najbardziej na plus, bo
@Dromodron: to ich 5 minut. Ciekawe czy mądrze wykorzystają. Dużo zależy od tego co i jak powiedzą. Nie wiem czy zdają sobie sprawę, że za jakiś czas follow zmaleje?
Dajcie xnać proszę, czy ktoś z czymś się wybił i czy warty zaobserwowania.
Może będziemy mieli okazje jeszcze się tu spotkac i poplotkować wspólnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rosalinea: w sumie mnie też się nie podoba cała ta szopka Wiki, ewidentnie to widać po poście,a brak obserwacji Miłosza dało mi trochę domyślania. Wzięli ja naprawę jeśli chodzi o Ciposza, nie wyszło i myślę ,że dlatego nie pojechała na finał. Jak inaczej to wytłumaczyć, obserwujesz gościa, nagle przestajesz i to nie pierwszy raz tak robi.
@magdalena-ciszowska: ma huśtawki to fakt, ale po tym lajwie i po tym jak on się nie raz na story wypowiadał o niej to widać że coś tam między nimi jest, po czym idzie on na imprezkę i nazywa gościa który się z niej publicznie wyśmiewał przyjacielem to nie dziwne że się #!$%@?ła, i pewnie o to tam chodzi. Żmije po niej jadą a dla niego to wszystko dalej super ziomki; sytuacja