Wpis z mikrobloga

Witajcie
Powiedzcie mi jak wygląda sprawa z przecenami na Microsoft store ? Zastanawiam się nad kupnem #xboxseriesx i boję się że chcąc ograć konkretne gry będę musiał płacić gruby hajs. Obecnie posiadam PS4 pro i nie ukrywam że raz na jakiś czas znajdę coś dla siebie w bardzo małych pieniądzach na PS Store na promocjach co mi się bardzo podoba bo w moich żyłach płynie czysta cebula.
Niestety wszystko wynika z tego że jestem dość wybrednym graczem i np. Nie kręcą mnie tytuły typu CoD czy multi
#xbox
  • 5
@Bemount no tak samo są promocje, w dodatku można kupować klucze na zewnętrznych sklepach a jak już wogole cebulisz to można kupować klucze lub gry z innych regionów i wychodzą jakieś grosze.

Jak umiesz kombinować to ps store w porównaniu do msstore to niesamowita drożyzna.
@Bemount: przecen jest bardzo dużo, wystarczy być cierpliwym. Śledzę przeceny co tydzień od ponad roku, takie lekkie uzależnienie (od samego przeglądania ofert). Od razu powiem ze na niektóre gry jak np COD promki są nędzne, już bardziej opłaca się kupować w pudełku. Ale to naprawdę jeden z nielicznych wyjątków. Moje ostatnie zakupy
- fallout 4 goty 36 zł
- wiedźmin 3 goty 39 zł
- Rayman legends 25 zł
- rocksmith