Wpis z mikrobloga

Nikt nigdy nie plusuje fabrycznie nowego Sony Ericsson k510i
Zapnijcie pasy zapraszam po feelsy. Wrzutę sponsorują startery telefoniczne TUBIEDRONKA


#rozdajo losowego telefonu
Losowanie maszyną do losowania o 23:00:00 jutro we wtorek 07.12.2021
Wszystkie plusy biorą udział!

Znalezione nowe nigdy nie użytkowane telefony komórkowe z lat około 2010.
Głównie mniejsze marki, ale są też Samsungi, jeden Sony Ericsson i kilka Nokii.
Wszystkie po podłączeniu baterii włączają się, baterie nie są spuchnięte itp.

Kilka okazów jak np. startery Tubiedronka mają już, myślę, wartość kolekcjonerską. Tak samo jak SE k510i i Nokia Xpressmusic

#feels #zakupy #playstation #telefony #elektronika #ciekawostki #dziendobry #gry #kolekcjonerstwo
Pobierz F.....o - Nikt nigdy nie plusuje fabrycznie nowego Sony Ericsson k510i
Zapnijcie pas...
źródło: comment_1638790505Tp7UiEFqTWCk4Mmrj6iAti.jpg
  • 93
@poji: sam myślałem czy się to nie rozbiega, ale wziąłem definicję użytkowania jako normalnego korzystania z telefonu, tj włożenia sim i smsowania czy dzwonienia, a nie włączenia w celu testu sprawności.
@SKYFander: to bardziej wygląda tak jakbym wszedł na zakupy do sklepu z zatowarowaniem sprzed 10 lat xD

@Jcdx: @programista15cm: a pamiętacie Nokię N8? Tam siedziała optyka Zeiss'a z lampą błyskową. Ten to dopiero był kocur na tamte
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Feiro: Ja pamiętam N8 bo sam miałem. Fotograficznie wyprzedził swoje czasy. Dużo szczegółów + lampa ksenonowa. Zdjęcia świetne, wideo przeciętne. Świetne wykonanie. Do tego na wyposażeniu HDMI, bardzo głośny głośnik i ekran Amoled z AoD. Największy problem to był system bez aplikacji i funkcji, niby smartfon ale nie do końca. Później miałem IP4 i IP SE to oba robiły gorsze zdjęcia w moim odczuciu. Gdyby Nokia od razu weszła w Androida