Wpis z mikrobloga

@Protectorx: To samo, trucie dupy #!$%@? o posiadanie dziewczyny bo inni majo a ja dalej sam, nie dociera że byle #!$%@? łajze to nie problem mieć na utrzymaniu. Nie chce skończyć jak jeden z mojej rodziny, żona której nie kocha bo se wziął bo ładna (i w sumie tyle z plusów) dzieciaki z czego jeden bo chciał zobaczyć czy może mieć dzieci () i dom w budowie
@Protectorx: ''Ale mnie #!$%@? matka jak co kilka dni dzwoni i ma problem z tym, że w wieku 27 lat nie jestem odpowiedzialny itd bo nie jestem w związku.'' To jest ogólnie dość duży problem zwłaszcza pewnej części kobiet ponieważ jako iż w większości nic w życiu innego za bardzo nie osiągnęły posiadanie dziecka i bycie w związku definiują jako sukces i dojrzałość.
@Protectorx: To tak jak syn sąsiadów, zostawiła go dziewczyna bo praca na gospodarce ciężka, chłopak zapieprzał w polu, jeździł na ciężarówkach za granicą, wj3bał w kredyty i stawia dom. Ostatnio wracam z zakupów i widzę, że już oprowadza jakąś gówniarę po tej posesji. No ale po co chłopa wspierać, pracować na wspólną przyszłość jak można przeskoczyć na lepszą gałąź, ewentualnie przyjść na gotowe. Ja po trzech związkach dałem sobie spokój, bo