Wpis z mikrobloga

To już szósty dzień gdy bank PKO BP blokuje 28.000 zł na moim koncie po wypłacie z #binance p2p. Żadnego kontaktu ze strony banku, zero prób wyjaśnienia sytuacji. Na infolinii nikt nic nie wie skąd ta blokada, przyjęto reklamację i tak wisi od 1 grudnia. Dla porównania w innym banku wypłacałem większą kwotę i dało się wszystko wyjaśnić 1 telefonem. Najciekawsze że mam tam kredyt mieszkaniowy więc prawdopodobnie środki na spłatę kredytu też zostaną zablokowane.
#kryptowaluty #pkobp
Instynkt - To już szósty dzień gdy bank PKO BP blokuje 28.000 zł na moim koncie po wy...

źródło: comment_1638783696MisMsHel6RYxWCzQGgRnZD.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Instynkt: mi kiedyś zablokowali kartę (bo system antyfraudowy wykrył ryzyko, transakcja zagraniczna xD) - napisali że się skontaktują i czekałem. 3 dni czekałem na kontakt "czy robił pan transakcję? czy eheh odblokować?"

Oczywiście pani powiedziała, że jakby mi zależało to przecież sam bym zadzwonił. Tia.
  • Odpowiedz
@Instynkt: mój kolega miał tak samo, niestety do tej pory z aresztu go nie wypuścili. Wymienił 50k blikiem a przelewy dostawał od różnych ahmedow. Sprawa zapewne zgłoszona już do prokuratury stąd ta zwłoka w decyzyjności banku.
  • Odpowiedz
No to się naucz ze się albo zakłada specjalne konto w banku tylko do tego albo chociaż ma drugie absolutnie czyste tj zero krypto tylko przelewy z innego dużego banku z własnego konta.


@yhbgrobdoivbvwamsv: pierwszy raz w życiu wypłacałem krypto i mam specjalnie konto w banku zakładać jakbym coś nielegalnego robił...
  • Odpowiedz
mój kolega miał tak samo, niestety do tej pory z aresztu go nie wypuścili. Wymienił 50k blikiem a przelewy dostawał od różnych ahmedow. Sprawa zapewne zgłoszona już do prokuratury stąd ta zwłoka w decyzyjności banku.


@justlogin: już widzę te nagłówki w mediach "Chciał sprzedać kryptowaluty, poszedł siedzieć" xDD albo miał słabego prawnika albo coś kręcisz, na binance p2p 90% to są Polacy a reszta to Ukraińcy
  • Odpowiedz