Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że moje słuchawki zaczynają szwankować (Logitech G935) rozglądam się pomału nad zastępstwem. W grę wchodzą tylko wireless.
I tu moje pytanie jakie są obecnie topowe słuchawki i czy w najbliższej przyszłości będą wypuszczone jakieś pionerskie. Używane będą głównie do gier fps.

Póki co moje typy to:

Arctis pro wireless
G pro x wireless.

Chętnie wysłucham różnych obiekcji na ten temat.

#headset #gaming #sluchawki #pcmasterracesterrace #csgo #wireless
  • 3
G pro x wireless.


@unbelievable_creature: Logitechy to ca. połowa ceny za Arctisy Pro, więc nie wiem czy jest sens porównywać. Chyba, że miałeś na myśli zwykłe Arctisy bezprzewodowe. Ja takich używam. Mega chwalę sobie korelację z Discordem, dzięki której możesz regulować głośność czatu głosowego, zajebista sprawa. Cholernie wygodne, nic nie uciska.
U mnie jedyne co wkurza, to nie zawsze odpala się odbiornik bezprzewodowy. Muszę wtedy wyjąć i włożyć ponownie wtyczkę USB.
@dr_Acula miałem na myśli akurat te pro właśnie, ponieważ po moim researchu wynikło,że są one nadal topowe (największą czestoliwosc dźwięku,dodatkowy akumulator) jednakże cena też topowa. Dlatego dziwię się, że od dwóch lat nie wyszło więcej ciekawych modeli mogących podbić "topke". Ogólnie cena nie jest problemem bo zawsze sięgam po najwyższą półkę jednak płacić 250-300 € za dwuletni kotlet trochę odrzuca.

Jak z dźwiękiem w twoich Arctisach w fpsach? Może masz jakieś porównanie
@unbelievable_creature: Nie mam porównania do słuchawek z wyższej półki. Ja jestem zadowolony, dźwięk jest czysty i soczysty ;)
Co prawda nie popieram tego w żaden sposób, bo sam nie chciałbym dostać sprzętu potestowego, ale może zamów i porównaj sobie...