Wpis z mikrobloga

@Immun: tak, bo sexed to zaraz hehe ruchanie wszystkich i wszędzie. Sexed to nie tylko hehe to sie sie robi a nie sie o tym gada, tylko emocje, dialog, rozwiązywanie konfliktów, dopasowanie itd. Może nadal być dziewicą, ale na litość boską, ona nawet typa nie poznała, nie trzymała żadnego za rękę, nigdy nie była na randce a ona już o dzieciach snuje plany, no litości.

A już powiedzenie coś w
  • Odpowiedz
Mirki kiedy zrozumiecie, ze to nie ona chce męża i dzieci w wieku 21 lat tylko jej babcia XD przecież ta dziewczyna poza jej wsią to pewnie świata nie widziała
  • Odpowiedz
@dawid131: wytrzymałem 3 sekundy

jakby mi różowa powiedziała że mam ładne oczy to bym wstał i sobie poszedł (°°

no bo co to ma być - ja jestem (tak myślę) drapieżnikiem zdobywcą a nie ofiarą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
no bo co to ma być - ja jestem (tak myślę) drapieżnikiem zdobywcą a nie ofiarą ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@smutny_login: Właśnie, poza tym ładne oczy są pedalskie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawid131: Kobieta 25 lat to już stara panna xDDDDD
Biedna, PIERWSZA randka i od razu przed kamerami, ma jaja dziewczyna...

Za Rolnika zawsz plus, bardzo fajny program. Szeroko go komentuje w sieci. Tutaj nawet w tym przypadku mówiłem, że szkoda dziewczyny. Nasłuchała się rad pewnie jakiejś babci, która prawiła "dziecko, mężczyzna zawsze rozgląda się za pracowitą kobietą, powiedz rolnikowi, że bardzo lubisz pracować, rodzić dzieci to cię na pewno wybierze". I bach, zderzenie z rzeczywistością. Rolnik odesłał w pierwszym momencie tego "robota" do domu :)
Z tej grupki to też Justyna z Dodgem pomyliła chyba programy.
A sam Kamil naprawdę spoko, jako chyba jeden z dwóch w tej edycji naprawdę
  • Odpowiedz